Safra kesesini aldıran anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan Safra kesesini aldıran anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 519 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Safra kesesini aldıran anneler
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
İlk zamanlar benim de bişeyim yoktu canım dikkat etmezsen yediklerine yapıyor ilerleyen zamanlarda 🥲
Çok dikkat eden biri değilim allaha şükür 1 buçuk sene oldu ama tabi ileriki yaslari bilmiyorum canm sende bir doktora görün istersen bu şikayetler neden oluyor neden sağ tarafına falan yatamiyorsun rabbim şifa versin

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Geeccmis olsun hüsniyem rabbim sifalarr versin inşallah🤲🤲
Saol bitanem 🥲🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok dikkat eden biri değilim allaha şükür 1 buçuk sene oldu ama tabi ileriki yaslari bilmiyorum canm sende bir doktora görün istersen bu şikayetler neden oluyor neden sağ tarafına falan yatamiyorsun rabbim şifa versin
Ay Allahım biri dert bitiyor diğeri başlıyor 🥲 hatırladım seni evet ameliyat olduğunu işte randevu düşürdüm bakalım cuma gününe inşallah güzel çıkar kan değerlerim 🥲🤲🏻

Bedia demir

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 1 sene oldu bu ay safra kesemi aldıralı ama artık kafayı yemek üzereyim uyuyamıyorum sağ tarafımda ağrı var sürekli bıçak gibi sırtım çok kötü durumda ergenlikte bi tane bile çıkarmadığım sivilceleri köklü köklü çıkıyor cildiyeden randevu almak istedim bulamadım 🥲 sizde var mı bu anlattıklarım sizde oluyor mu ? Yoksa da sizde ne belirtiler var 🥲 acaba safrayı nakil yapıyorlar mı başkasının biliyor musunuz
Sen safra kesesi aldırmadım sadece taşlı olan yeri temizlerdiler

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar