Sağ kulak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selda mas tarafından oluşturulan Sağ kulak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 622 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sağ kulak
Konbuyu başlatan Selda mas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selda mas

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Kulağımda aralıklı kesilip başlayan uğultu ruzgar fan sesi gibi biseyler oluyo kesiliyo tekrar oluyo 2 gündür devam ediyor tansiyon falan mı bu nasıl birşey kizlar ilk kez yaşıyorum doktor yolu gözükecek böyle giderse

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Kulağımda aralıklı kesilip başlayan uğultu ruzgar fan sesi gibi biseyler oluyo kesiliyo tekrar oluyo 2 gündür devam ediyor tansiyon falan mı bu nasıl birşey kizlar ilk kez yaşıyorum doktor yolu gözükecek böyle giderse
İlk qebeliiqmde çok fena yaşadım bana uyurken olurdu korkardım 1 ay kadar sürdü kesildi. Doktra qitmedim bunun için çünkü tarif edemiyrdum tam olarak insaAllah tez wakitte qecer siznde

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
İlk qebeliiqmde çok fena yaşadım bana uyurken olurdu korkardım 1 ay kadar sürdü kesildi. Doktra qitmedim bunun için çünkü tarif edemiyrdum tam olarak insaAllah tez wakitte qecer siznde
Benimde öyle oldu bakalım inşallah geçer cnm sağolasın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Belki tıkanmıştır canım benimde sağ kulağım öyle maalesef tıkanmış
Olabilir cnm geçmezse gideceğim artık 😶

Tüm sayfalar yüklendi.