Sağ tarafim cok acıyor enfeksiyon var herhalse

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinemsarıgül tarafından oluşturulan Sağ tarafim cok acıyor enfeksiyon var herhalse başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 319 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sağ tarafim cok acıyor enfeksiyon var herhalse
Konbuyu başlatan Sinemsarıgül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinemsarıgül

Sinemsarıgül

Kayıtlı Üye
rank
Kaç gündür sag tarafım çok açıyor sancıyor böyle sanki şiş batırıyorlar o derece enfeksiyon var sanirim ama doktora gitmedim koronadan gitmeye korkuyorum açıkçası özellerde sağolsun çok uçuk fiyat söylüyor sizde öyle oldu mu ne yapsam geçer korkmama gerek var mı bebek iyi midir?

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
Kaç gündür sag tarafım çok açıyor sancıyor böyle sanki şiş batırıyorlar o derece enfeksiyon var sanirim ama doktora gitmedim koronadan gitmeye korkuyorum açıkçası özellerde sağolsun çok uçuk fiyat söylüyor sizde öyle oldu mu ne yapsam geçer korkmama gerek var mı bebek iyi midir?
Aynısı bendede oluyor ben yeni kontrolden geldim canm sen kaç haftaliksin

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım kendi kendine çözüm bulamazsın ona dikkatli olduğun sürece bişey olmaz merak etme benim eşim geçirdi aynı evin içinde ne bana ne çocuklara bulaşmadan atlattık çok şükür dikkat ettikten sonra hiçbir şey olmaz merak etme ama gitmen lazım dra geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar