Sağlık ocağı takibi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Demoş51 tarafından oluşturulan Sağlık ocağı takibi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 407 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Sağlık ocağı takibi
Konbuyu başlatan Demoş51
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋

Demoş51

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 18+5 haftalık hamileyim. Sağlık ocağı hamileliğimin en başında bilgi aldı aşı falan olacağı zaman biz arayacağız dedi ama bu güne kadar aranmadı. Kaçıncı haftalarda aşı veya herhangi bir kontrol gerekiyor? Gidip sormama gerek var mı ki

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar 18+5 haftalık hamileyim. Sağlık ocağı hamileliğimin en başında bilgi aldı aşı falan olacağı zaman biz arayacağız dedi ama bu güne kadar aranmadı. Kaçıncı haftalarda aşı veya herhangi bir kontrol gerekiyor? Gidip sormama gerek var mı ki
Normalde 20. Haftaya kadar aranmıyor diye biliyorum iki gebeliğimde de öyle oldu 20. Haftda tetanoz için çağırdılar sonrada nerdeyse 2 ayda bir hatta en son 33 haftalık gitmem istenmişti ama ben şehir dışında olduğum için başka bir yerde kan tahlili yaptırıp onlara söylemiştim.

Demoş51

Kayıtlı Üye
rank
Normalde 20. Haftaya kadar aranmıyor diye biliyorum iki gebeliğimde de öyle oldu 20. Haftda tetanoz için çağırdılar sonrada nerdeyse 2 ayda bir hatta en son 33 haftalık gitmem istenmişti ama ben şehir dışında olduğum için başka bir yerde kan tahlili yaptırıp onlara söylemiştim.
Yaa, teşekkür ederim♡

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aramiyorlar beni hiç aramadilar mesela söylediler 18 haftada ilk dozunu oldum 20 de 2 dozunu oldum cnm ilk gebelikse iki doz ikinciyse bir doz olunuyo kendin git bekleme aramazlar

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Bizim sağlık ocağı gibi olursa hiçbir zaman da aramazlar 😅 bebeğim 16 aylık+ hamilelik bir defa bile aramadilar gel aşı var diye 🤷her sağlık ocağı aynı değil

Tüm sayfalar yüklendi.