Sorum var Salam qızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşən tarafından oluşturulan Salam qızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 182 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Salam qızlar
Konbuyu başlatan Ayşən
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Ayşən

Kayıtlı Üye
rank
Bir həftəyə yaxın olar ki qarnımin aşağı hissəsi ağrıyır canaqliq sümüyüme vurur ağrı birde üzr istəyirəm cinsi orqanının üstünə vurur ağrı yeriyə bilmirəm uzananda çönüb edəndə ağrıyır nədən olar 25+5 həftəlik hamiləyəm

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bir həftəyə yaxın olar ki qarnımin aşağı hissəsi ağrıyır canaqliq sümüyüme vurur ağrı birde üzr istəyirəm cinsi orqanının üstünə vurur ağrı yeriyə bilmirəm uzananda çönüb edəndə ağrıyır nədən olar 25+5 həftəlik hamiləyəm
Biryelerin ağrıyor yanlış anlamadiysam 🤭ağrıya kanama eşlik etmediği sürece endişe etme
Ağrı ile beraber kokulu akıntı vay ise iltihap veya enfeksiyondan olabilir doktora danışman iyi olur

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Merhaba canım pozisyon değiştirince de ağrıyor mu ? Yatarken ağrıyorsa öbür tarafa dönünce de ağrıyor mu ? Ağrıyor ise doktora gözükmen de fayda var

Ayşən

Kayıtlı Üye
rank
Biryelerin ağrıyor yanlış anlamadiysam 🤭ağrıya kanama eşlik etmediği sürece endişe etme
Ağrı ile beraber kokulu akıntı vay ise iltihap veya enfeksiyondan olabilir doktora danışman iyi olur
Yo hayır kanamam yox yoğun akintimda yok doktora da danışdim ultrasona filan düşdüm hiç bir şey çıkmadı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba canım pozisyon değiştirince de ağrıyor mu ? Yatarken ağrıyorsa öbür tarafa dönünce de ağrıyor mu ? Ağrıyor ise doktora gözükmen de fayda var
Evet canım arada oluyor sağıma soluma dönünce iki bacak kemiklerim ağrıyor doktora gittim ultrasona da düşdüm mühim bir şey yok dedi

Tüm sayfalar yüklendi.