Sorum var Salya

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Umayyy tarafından oluşturulan Salya başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 715 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Salya
Konbuyu başlatan Umayyy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızım 2 aylık salyası akıyo, sürekli eli ağzında dişi için erkenmi yoksa bu ayda salyası kaşıntısı başlarmı
Çok normal canim salya akması illa dış için geçerli değilmiş bilgin olsun elleri emdiği için de oluyor bir de ek gıda döneminde çok oluyormuş doktorumuz böyle dedi benim oğlumun hala salyasi akıyor 2 aydan bwri de eli ağzında ne bulsa ağzına götürüyor ama hala dişi çıkmadı

M

Misafir41

Guest
Benim oglumun da akiyor da internetten bunu buldum.

Bebeklerde tükürük Yutamama neden olur?
Tükürük bezleri aktifleşerek tükürük salgısı artış gösterir, dil ve yutkunma hareketlerinin koordinasyon becerisi henüz gelişmediğinden dolayı da salgılanan bu sıvı bebek tarafından yutulamaz.

Umayyy

Kayıtlı Üye
rank
Çok normal canim salya akması illa dış için geçerli değilmiş bilgin olsun elleri emdiği için de oluyor bir de ek gıda döneminde çok oluyormuş doktorumuz böyle dedi benim oğlumun hala salyasi akıyor 2 aydan bwri de eli ağzında ne bulsa ağzına götürüyor ama hala dişi çıkmadı
Bende merak ettim acaba diş salyasımı diye, elini ağzına salya başladıktan sonra soktu bu aralar fazla

Cemre

Kayıtlı Üye
rank
Damakları sertleştiği için ağrı yada kaşıntı olabilir mi peki benim oğlumda öyle salyası akıyo ve eli sürekli ağzında sen biraz daha bilgilisin bu konularda 6 aylık bi tecrübe 😍😍

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Damakları sertleştiği için ağrı yada kaşıntı olabilir mi peki benim oğlumda öyle salyası akıyo ve eli sürekli ağzında sen biraz daha bilgilisin bu konularda 6 aylık bi tecrübe 😍😍
Evet canım hem o hemde ek gıda benim oğlum şuan 6.5 aylık 2 aylık oldug günden beri yani 4 aydır böyle geçen dotkoru da dedi ek gıda ve dış yüzünden böyle yapıyor bir de tatma duygusu gelişiyor her şeyin tadına bakmak istiyorlqr ondan

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Kızım 2 aylık salyası akıyo, sürekli eli ağzında dişi için erkenmi yoksa bu ayda salyası kaşıntısı başlarmı
Yanaklarını sıkarak sevmiyorsunuz değil mi bebeğin yanakları çok öpülünce ve sıkarak sevilince yanak kasları gevşiyormuş ve bebek salya akıtıyormuş ben oğlumda hiç bırakmadım ve hiç salyqsı olmadı🤷‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar