Sancı ACİLLL!

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tülay NALÇACI tarafından oluşturulan Sancı ACİLLL! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,067 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sancı ACİLLL!
Konbuyu başlatan Tülay NALÇACI
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3Oğul1Anne

Dilara nezerova

Kayıtlı Üye
rank
İlk doğum sa su yada nişan gelmediyse bekle bence canım ve stres yapma sakın ol her sancı geldiğinde gözlerinin kapatıp 24 saat geçmeden yavrunu kucağına alacağını hayal et 🤗sağ salim al kucağına insallh

Tülay NALÇACI

Kayıtlı Üye
rank
İlk doğum sa su yada nişan gelmediyse bekle bence canım ve stres yapma sakın ol her sancı geldiğinde gözlerinin kapatıp 24 saat geçmeden yavrunu kucağına alacağını hayal et 🤗sağ salim al kucağına insallh
İnşallah canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim sağ Salim bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşallah
Amin inşallah kuzum

Rabbim sağ Salim bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşallah
Amin inşallah kuzum
İnşallah canım

Amin inşallah kuzum
Sancılar çok fena ağlatıyor neredeyse

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Güzel anneler gece 2 den beri düzenli olarak sancı çekiyorum şuan sancılarım 6 dk da bire düştü ama suyum veya nişanım gelmedi ne yapmalıyım sabah hastaneye gidicem yoksa hemen şimdi mi gideyim
C
Güzel anneler gece 2 den beri düzenli olarak sancı çekiyorum şuan sancılarım 6 dk da bire düştü ama suyum veya nişanım gelmedi ne yapmalıyım sabah hastaneye gidicem yoksa hemen şimdi mi gideyim
Canım evde doğurmayı düşünüyorsan bekle yoksa dakika bile beklemeden hastaneye git ayrıca su yada nişan neden bekliyor herkez benim 3 doğumumdada suyum gelmedi nişan sadece 3. Doğumumda geldi.sancıların sıklaşmış bekleme canım riske atma hem kendini hem bebeğini.

Sirac Mehri annesi

Kayıtlı Üye
rank
Uzun zaman kecmis aradan doktora
Güzel anneler gece 2 den beri düzenli olarak sancı çekiyorum şuan sancılarım 6 dk da bire düştü ama suyum veya nişanım gelmedi ne yapmalıyım sabah hastaneye gidicem yoksa hemen şimdi mi g

Doktora hemen bildir 2den beri uzun zaman olmus her an dogum baslaya bilir. Bende oyle oldu bir sey gelmese bile acilis ola biliyor ben ilk bebegimde oyle olmusdu iykide erken gitdim

Canım benim ilk dogumumdu suyum da gelmedi nişanım da sancıyla gittim doğuma aldılar yani eğer siddetliyse ve geçmiyorsa git canım benim suyumu doğumdan önce patlattılar kendi gelmedi yani

Anne olacağım

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende de olmuştu ilk gebeliğin dimi 1 ay oldu bana da sancılardan uyuyamaz ağlar hale geldim geri doktor â gittim suyum filn yok boş şancı altan muayene etti ebe anlamıyorlar benim halimi geri parola serumu verdiler 1 gece hastanede kaldım da şükür bi sıkıntı yok sende görün istersen bi doktora canım geçmiş olsn

Tülay NALÇACI

Kayıtlı Üye
rank
C

Canım evde doğurmayı düşünüyorsan bekle yoksa dakika bile beklemeden hastaneye git ayrıca su yada nişan neden bekliyor herkez benim 3 doğumumdada suyum gelmedi nişan sadece 3. Doğumumda geldi.sancıların sıklaşmış bekleme canım riske atma hem kendini hem bebeğini.
Doğum yaptım canım çok saol

Canım bende de olmuştu ilk gebeliğin dimi 1 ay oldu bana da sancılardan uyuyamaz ağlar hale geldim geri doktor â gittim suyum filn yok boş şancı altan muayene etti ebe anlamıyorlar benim halimi geri parola serumu verdiler 1 gece hastanede kaldım da şükür bi sıkıntı yok sende görün istersen bi doktora canım geçmiş olsn
Sabaha kadar sancı çektim sonra hastaneye gittim saat 3.25 de doğum yaptım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar