Sancı yapacak çay içen varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilem1 tarafından oluşturulan Sancı yapacak çay içen varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,777 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sancı yapacak çay içen varmı
Konbuyu başlatan Dilem1
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Dilem1

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar mrb artık 40+4 gündeyim 😂doktor sancı yapacak Bi bitki çay karışımı verdı sancı yapacakmış boyle birşey kullanıpta etkısını goren oldu mu

Dilann

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar mrb artık 40+4 gündeyim 😂doktor sancı yapacak Bi bitki çay karışımı verdı sancı yapacakmış boyle birşey kullanıpta etkısını goren oldu mu
Canım çay boş. Emin ol eşinle ilişkiye gir korkma en geç 2 güne doğum yaparsın benim yengem de öyleydi doktor dedi ona yaptı 2 en fazla 3. Günü doğum yaptı belki sen daha erken yaparsın

Dilem1

Kayıtlı Üye
rank
Canım çay boş. Emin ol eşinle ilişkiye gir korkma en geç 2 güne doğum yaparsın benim yengem de öyleydi doktor dedi ona yaptı 2 en fazla 3. Günü doğum yaptı belki sen daha erken yaparsın
Valla mı, hiç Bi işe yaramaz mı dıyon, çok sagolasın tavsiye için kuzu

Anhar

Kayıtlı Üye
rank
Kakule kaynatip ve sonra onu suz iç bide hurma ye merdivane in çik gor bak nasil sancin oluyor bende denedim sancim oluyor ama sonra kayboluyor belki sende oyle olmaz

Dilem1

Kayıtlı Üye
rank
Ananas ye araştır bak ananas doğuma yardımcı oluyor
Evet çok etkılı dıyorlar, yarında onu yerız😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kakule kaynatip ve sonra onu suz iç bide hurma ye merdivane in çik gor bak nasil sancin oluyor bende denedim sancim oluyor ama sonra kayboluyor belki sende oyle olmaz
Bu çay da oyle bişi tarcın zencefil karanfil falan, sancım şu an var Bi deniyorum salıya kadar ondan sonra başka Bi çare olan masaj yagı falan, kuzu burada gerekmedikçe sezeryan yapmazlar yani zorr😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar