Sancı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Sancı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,134 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Sancı
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Sancı nasıl vurur nasıl anlarız yada sancımız olduğunu bugün tüm gün kasıklarımda hissettim ağrım da vardı kontrolüm perşembe günüydü ama yarına aldırdım sancı çıkabilir diyorlar 31 hafta 🥺

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Sancı nasıl vurur nasıl anlarız yada sancımız olduğunu bugün tüm gün kasıklarımda hissettim ağrım da vardı kontrolüm perşembe günüydü ama yarına aldırdım sancı çıkabilir diyorlar 31 hafta 🥺
Çok fazla dinlenince kesilmiyorsa şiddeti büyük sancidir git cnm olsun ben 35 hafta olacağım yarın ara ara gelir geçer doktora git için rahat etsin 🌼

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Çok fazla dinlenince kesilmiyorsa şiddeti büyük sancidir git cnm olsun ben 35 hafta olacağım yarın ara ara gelir geçer doktora git için rahat etsin 🌼
Öyle yapacam canım ya yok bugün baya uzun sürdü ağrım sonra geçti akşam tekrar oldu yine geçti bende yarına çektim randevuyu

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Yorulacak bı iş falan mı yaptın acaba cnm neden oldu
Yok canım yapmadım iş falan normalde de çok hareketliydi zaten uyandım baya hareketlendi normalde göğsümün altında oynar hep pozisyon değiştirmiştir belki dedim uzun zaman kasıklarım hareket etti ve öncede hareketi ağrı yapmazdı yemek yedim tekrar uyumuşum sonra duruldu biraz ama yine kasıklar da oynuyor ara ara ağrım oluyor çok şiddetli değil diye gitmedim ama yarına randevu aldım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım 🙏
Sağol canım 🤲

Geçmiş olsun canım 🙏
Sağol canım 🤲
Adet sancısı gibi oluyor canim insaallah yalanci sancidir
İnşAllah canım tam alt tarafta mı hissediliyor kasıklarda falan onun altında

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Yok canım yapmadım iş falan normalde de çok hareketliydi zaten uyandım baya hareketlendi normalde göğsümün altında oynar hep pozisyon değiştirmiştir belki dedim uzun zaman kasıklarım hareket etti ve öncede hareketi ağrı yapmazdı yemek yedim tekrar uyumuşum sonra duruldu biraz ama yine kasıklar da oynuyor ara ara ağrım oluyor çok şiddetli değil diye gitmedim ama yarına randevu aldım

Sağol canım 🤲

Sağol canım 🤲
İnşAllah canım tam alt tarafta mı hissediliyor kasıklarda falan onun altında
Evet canim belki NST cektirmeni isteyebilirler emin olmak için

Dikkat et çok yorma kendini canım geçmiş olsun⚘

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar