Sorum var Sanci

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysima-lisa`nın annesi tarafından oluşturulan Sanci başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 536 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sanci
Konbuyu başlatan Aysima-lisa`nın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysima-lisa`nın annesi

Aysima-lisa`nın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar bu sancı neye benziyor gece yarısı saat 3 gibi adet ağrısı gibi kasılma ile kalktım yarım saat sürdu devamlı yurudum ev içinde sonra geçti 20 dk sonra gene aynı şekilde tam uyuyacakken gene yarın saat sürdu normalmi bu 35+2 gunlukyuz ve gene hafiften ona benzer ağrı var karnım ve saiklarim vuruyor resmen canım çıkacak sanki

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar bu sancı neye benziyor gece yarısı saat 3 gibi adet ağrısı gibi kasılma ile kalktım yarım saat sürdu devamlı yurudum ev içinde sonra geçti 20 dk sonra gene aynı şekilde tam uyuyacakken gene yarın saat sürdu normalmi bu 35+2 gunlukyuz ve gene hafiften ona benzer ağrı var karnım ve saiklarim vuruyor resmen canım çıkacak sanki
Düzenli mı oluyor canım dinlenmeyle geçiyor mu sancıların

Aysima-lisa`nın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Düzenli mı oluyor canım dinlenmeyle geçiyor mu sancıların
Canım daha dun gece bu şekil oldu ilk defa şuan daha iyiyim bakalım arada tututyor uzaninca hafifliyor sanki anlamadım bende tam cünkü hiç sancılı bir şekilde doğum etmedinm bilgin yok bu konuda 2 çocuğumda sezeryan oldu

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canım daha dun gece bu şekil oldu ilk defa şuan daha iyiyim bakalım arada tututyor uzaninca hafifliyor sanki anlamadım bende tam cünkü hiç sancılı bir şekilde doğum etmedinm bilgin yok bu konuda 2 çocuğumda sezeryan oldu
Yalancı sancıdır o zaman canım sancı geldiğinde nefes egzersizi yap hafifler

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canimm şuan nasılsın sancın devam. Ediyor mu

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Doğum sancısı aşırı düzenli oluyor mesela yarım saatte bir vurur sonra bir süre sonra 25 sonra 20-18-15- derken 5 dk da bir vurur ve daha sert ağrı son 5 dk olanlar ve sonra zaten 3 dk içinde geliyor ve bu artık bebiş geliyor demek ki o daha yüksek dozda bir sancı he şu da var bence kişiye göre şiddeti değişiyor yani ağrı eşiğine göre değişiyor bende evet zordu ama çok delirten tarzda değildi ama ben hiç oturmadim baya sürekli dolaniyordum belki ondan bilmiyorum. Umarım doğum sancısı değildir çünkü daha erken gibi az biraz daha beklesin minnak inşallah 🙏 ama şüphen varsa bir acile git hem niye oluyor öğrenirsin. Allah'ım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🙏

Aysima-lisa`nın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Doğum sancısı aşırı düzenli oluyor mesela yarım saatte bir vurur sonra bir süre sonra 25 sonra 20-18-15- derken 5 dk da bir vurur ve daha sert ağrı son 5 dk olanlar ve sonra zaten 3 dk içinde geliyor ve bu artık bebiş geliyor demek ki o daha yüksek dozda bir sancı he şu da var bence kişiye göre şiddeti değişiyor yani ağrı eşiğine göre değişiyor bende evet zordu ama çok delirten tarzda değildi ama ben hiç oturmadim baya sürekli dolaniyordum belki ondan bilmiyorum. Umarım doğum sancısı değildir çünkü daha erken gibi az biraz daha beklesin minnak inşallah 🙏 ama şüphen varsa bir acile git hem niye oluyor öğrenirsin. Allah'ım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🙏
Şuan iyiyim cnm kötü olursam giderim. Z AA ten tşk ederim canım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum düzenli olarak şiddetli ağrın oluyor dinlenmekle geçmiyor arası sürekli siklasiyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar