Sancıı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Büşracık tarafından oluşturulan Sancıı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 341 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sancıı
Konbuyu başlatan Büşracık
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sıbelmamı

Büşracık

Kayıtlı Üye
rank
15 haftalık hamileyim dün dinlenirken ayağa kalktığımda göbeğimin alt kısmında sol tarafa Bi sancı tuttu bıçak saplanır gibi 5 dk öyle kaldı bıraktı sırtımı düzeltemiyordun ağrıdan çok şükür kanama VS falan olmadı sizce normal mi aynı durumu yaşayan oldu mu? Neden öyle oldu

Ayşenurr

Kayıtlı Üye
rank
15 haftalık hamileyim dün dinlenirken ayağa kalktığımda göbeğimin alt kısmında sol tarafa Bi sancı tuttu bıçak saplanır gibi 5 dk öyle kaldı bıraktı sırtımı düzeltemiyordun ağrıdan çok şükür kanama VS falan olmadı sizce normal mi aynı durumu yaşayan oldu mu? Neden öyle oldu
Bn kaç kere yaşadım bağırmamak için kendimi zor tutmuştum 😅birden kalkınca öyle oluyor bazen kalkınca yavaş kalk bsy olmaz cnm

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Bende 16 haftalık gebeyim aYnı oluyor bsnada

Büşracık

Kayıtlı Üye
rank
Bn kaç kere yaşadım bağırmamak için kendimi zor tutmuştum 😅birden kalkınca öyle oluyor bazen kalkınca yavaş kalk bsy olmaz cnm
Ben bağırdım Vala sancıdan sonra bel ağrısı tuttu çok korktum Allah korusun düşecek gibi hissettim 🤦‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normalmi sizce doktorunuza danışınız mı bide bebeğiniz hareket ediyormu?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normalmi sizce doktorunuza danışınız mı bide bebeğiniz hareket ediyormu?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar