Sorum var Sancim cok

• Konbuyu başlatan İlk anne
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İlk anne tarafından oluşturulan Sancim cok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 232 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sancim cok
Konbuyu başlatan İlk anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinem&masal

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
37 haftadayim ve sancim çok fazla bazen geçmek nedir bilmiyor ilk gebeliğim yalancı sancı ve gerçek sancı arasında ki fark nedir acaba
Yalancı sancı adet ağrısının hafif şekli dinlenince geçer. Doğum sancısı belden başlar kasıklara doğru ilerler adet ağrısı gibi git gide şiddetlenir ve düzenli saat aralıklarındadır 30-20-10-5-3 dk bir gelir

H

Haceraa

Guest
Yalancı sancı adet ağrısının hafif şekli dinlenince geçer. Doğum sancısı belden başlar kasıklara doğru ilerler adet ağrısı gibi git gide şiddetlenir ve düzenli saat aralıklarındadır 30-20-10-5-3 dk bir gelir
Sancıyı yarım saat yaşıyorum sonra da hafifliyor o an dan sonra da bebek çok hareketleniyor. Normal de adet olacağım zamanlar kasiklarim da hep yorgunluk hissederdim içim de de sıcaklık ve Bu durumu çok yaşar oldum sanki her an adet olacakmışım gibi kan görecek misim gibi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Sancıyı yarım saat yaşıyorum sonra da hafifliyor o an dan sonra da bebek çok hareketleniyor. Normal de adet olacağım zamanlar kasiklarim da hep yorgunluk hissederdim içim de de sıcaklık ve Bu durumu çok yaşar oldum sanki her an adet olacakmışım gibi kan görecek misim gibi
Tarif ettiğin ağrılar geldiğinde dk tut düzenli mı ona dikkat et canım

aisel99asif

Kayıtlı Üye
rank
37 haftadayim ve sancim çok fazla bazen geçmek nedir bilmiyor ilk gebeliğim yalancı sancı ve gerçek sancı arasında ki fark nedir acaba
Sag salamat qucaqiniza alin inwAllah mendede 37 hefte 2 gunlukdu olur agrilarim yeni normaldi olur agrilar olanda uzaniqli durun eyer kecirse agriniz yalanci sancidi demekdi yeni dogusunuza hele varyo kecmirse dogumunuz yaxindi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Yalanci sancı dinlenince geçiyor kuzum gerçek sancı hiçbir şekilde geçmez ağrısı gittikçe çoğalır arası sıklasir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar