Sancımmı var acama yardımcı olurmusunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Seven tarafından oluşturulan Sancımmı var acama yardımcı olurmusunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,252 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sancımmı var acama yardımcı olurmusunuz
Konbuyu başlatan Seven
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Seven

Seven

Kayıtlı Üye
rank
35+4haftalık hamileyim sol kasığımın ağrısından yürüyemiyorum ayaklarım aynı şekilde bürde afedersiniz genital bolgemin sol tarafı çok ağrıyor aşagıdan vajina kısmımda yanma çok oluyor sanki yara olmuş gibi ilk gebeliğim sizce ne yapmalıyım

Elisa36

Kayıtlı Üye
rank
35+4haftalık hamileyim sol kasığımın ağrısından yürüyemiyorum ayaklarım aynı şekilde bürde afedersiniz genital bolgemin sol tarafı çok ağrıyor aşagıdan vajina kısmımda yanma çok oluyor sanki yara olmuş gibi ilk gebeliğim sizce ne yapmalıyım
Cnm enfeksiyon kapmışsındr büyük ihtimalle bir Dr gözuk

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende de sağ tarafta ağrı oluyor komple, tek tarafta olması nedendir anlamadım gitti. Yalancı sancılar o şekilde oluyormuş dinlenince geçiyorsa seninde öyledir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar