Şeker hastalığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Gülperi tarafından oluşturulan Şeker hastalığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 738 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şeker hastalığı
Konbuyu başlatan Gülperi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bileniniz vardır belki şeker hastalığının çocuklarda belirtisi nedir geçen hastaydı biliyorsunuz idrar tahlili verince şeker belirtisi var dedi randevu aldım ama ayın 16sina baya var daha için icimi yiyo lütfen bilgisi olan varsa yazsın lütfen şimdiden teşekkür ederim canlar

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar bileniniz vardır belki şeker hastalığının çocuklarda belirtisi nedir geçen hastaydı biliyorsunuz idrar tahlili verince şeker belirtisi var dedi randevu aldım ama ayın 16sina baya var daha için icimi yiyo lütfen bilgisi olan varsa yazsın lütfen şimdiden teşekkür ederim canlar
Geçmiş olsun canım. Doktor belirtisi var derkej şu şu demedi mi kuzum

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Çok geçmiş olsun canım ❤️

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Seker yuklemesi yaptirdin mi birde a1c sekerinede bakarlar diyet uyguluyorsun olurda sekerin cikarsa insulin veriyorlar mutlaka kullan Bebek anne karnında iri bebiş oluyor seker kontrol altına alınmazsa benimkilerde göz kalp dr gösterin dediler bana annede seker olunca bu ikisine bakılmalı dedi dr oğlumda gözde doğuştan katarakt varmış bir kaç ameliyat oldu gözden kızım kalbinde minik bir delik var dendi 8 aylik olunca kapanma ihtimali var tekrar bakılacak ama şunu soyleyim dr beni çok korkuttu kızımda şükür iyiyiz herkezde ayni seyler olucak soz konusu degil tabiki

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Çok geçmiş olsun canım

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Seker yuklemesi yaptirdin mi birde a1c sekerinede bakarlar diyet uyguluyorsun olurda sekerin cikarsa insulin veriyorlar mutlaka kullan Bebek anne karnında iri bebiş oluyor seker kontrol altına alınmazsa benimkilerde göz kalp dr gösterin dediler bana annede seker olunca bu ikisine bakılmalı dedi dr oğlumda gözde doğuştan katarakt varmış bir kaç ameliyat oldu gözden kızım kalbinde minik bir delik var dendi 8 aylik olunca kapanma ihtimali var tekrar bakılacak ama şunu soyleyim dr beni çok korkuttu kızımda şükür iyiyiz herkezde ayni seyler olucak soz konusu degil tabiki
Ayn. Cnm bnimkide anne karnında iri bebekti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun canım
Teşekkür ederim cnm

Tüm sayfalar yüklendi.