­čŹČ seker tadinda mutlu bayramlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde B─░RG├ťL g├Âzde taraf─▒ndan olu┼čturulan ­čŹČ seker tadinda mutlu bayramlar ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 177 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 4 yorum ve 0 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ ­čŹČ seker tadinda mutlu bayramlar
Konbuyu ba┼člatan B─░RG├ťL g├Âzde
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan ┼×eydo┼č┼č

B─░RG├ťL g├Âzde

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
18 Nisan 2021
─░yi bayramlar Ôś║´ŞĆBende uykulu ├╝┼čenge├ž yerinden kalmak istemeyen bir gebe olarak devam ediyorum iyiki yasak varm─▒┼č dedi─čim noktaday─▒m ­čśé
Ayni fikirdeyim hamile helamipe gelenle gidenle ugrasmak zor olurdu uyumak benim bayramim zaten ­čśü­čśüsizde de varmi cok yorgunluk halsizlik uykusuzluk uyuyorum ama doymuyorum

─░ki Prenses Annesi ­čĺť

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
21 Nisan 2021
Hamile anneler nasil gidiyor bayram benim ki uykulu­čĄ░­čĄ░
Hay─▒rl─▒ bayramlar benim bayram─▒m kaynanamlardayim kendi annemlere gidemedim yasaklardan dolay─▒ ve karn─▒m a─čr─▒d─▒ ├žok a─člad─▒m kalabal─▒k oldu ev ama ben uzand─▒m kalkmadim e┼čim yat kalkma dedi ├Âyle amann deliye her g├╝n bayram bizimkide o hesap ­čśŐ

┼×eydo┼č┼č

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
1 Nisan 2021
Ayni fikirdeyim hamile helamipe gelenle gidenle ugrasmak zor olurdu uyumak benim bayramim zaten ­čśü­čśüsizde de varmi cok yorgunluk halsizlik uykusuzluk uyuyorum ama doymuyorum
Aynen valla zaten evin i┼čini zor kalk─▒p yap─▒yorum sanki kan─▒m ├žekilmi┼č gibi uykumda ├žok geliyor s├╝rekli bulant─▒m bitti uykum ba┼člad─▒ saatlerce uyumak istiyorum ­čśé

T├╝m sayfalar y├╝klendi.

Son mesajlar

├ťst