Sorum var Şeker testi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 🐣AseL'in AnnEsi🤰 tarafından oluşturulan Şeker testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 694 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şeker testi
Konbuyu başlatan 🐣AseL'in AnnEsi🤰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

🐣AseL'in AnnEsi🤰

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yarın şeker testine gidicem insallh 29 haftalık 2 günlüğüm ama sabah erken olmuyor mu şeker testi ben erken randevu bulamadım 11.45 zor aldım sizce bu saatte olur mu ya öğlen açlığa dayancam mecbur gerçi bebeğim açlığa gelemiyo ama napalim başka saat bulamadım

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yarın şeker testine gidicem insallh 29 haftalık 2 günlüğüm ama sabah erken olmuyor mu şeker testi ben erken randevu bulamadım 11.45 zor aldım sizce bu saatte olur mu ya öğlen açlığa dayancam mecbur gerçi bebeğim açlığa gelemiyo ama napalim başka saat bulamadım
Ben saat 11 de gitmiştim, yapacak mısınız dedim şeker yüklemesi için erken gelmen lazım demişti, başka gün 9 da gitmiştim. İnşallah size yaparlar

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Yok
canim eğer yükleme yaptirmiyacaksan açlık kanı sabah 9.30 da son. Muhtemelen şeker yüklemesi yapanlar için de geçerlidir. Sabah erken gitmen gerekiyor sana barkod veriyorlar doktor sıra beklemene gerek yok. Ama kan vericegin gün sekretere şöyle seni bekletmesin sıra gelmesi gerekiyor diye

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum bende o saatlerde yapmıştım bir zarari olucagini düşünmüyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar