Sorum var Şeker testi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cansu erva tarafından oluşturulan Şeker testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 390 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şeker testi
Konbuyu başlatan Cansu erva
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Şeker yükleme testi zararlimi yaptıranlarin yorumunu merak ediyorum arada kaldım
Ben ilk oğlunda yaptırdım canım şeker çıkmadı sonra kızıma hamileyken dedim ki zaten çıkmadı bir daha yaptırmama gerek yok taki doktorum zorunlu olarak isteyene kadar ben bunun riskini alamam demişti 33 haftalıkken yaptırdı ve sınırda çıktım açlık kan şekeri . Direk olarak diyetisyene yönlendirildim . Hoş içtiğin glukoz 4 dilim baklavayla eş değer . Yaptırmanı öneririm eşimin tarafında halası bu gebelik şekeri yüzünden kaç tkere bebeklerini kaybetmiş düşün 🥺. Önceden böyle şeyler yoktu Yada önem verilmiyordu. Hiç bir zarar gelmez

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilk oğlunda yaptırdım canım şeker çıkmadı sonra kızıma hamileyken dedim ki zaten çıkmadı bir daha yaptırmama gerek yok taki doktorum zorunlu olarak isteyene kadar ben bunun riskini alamam demişti 33 haftalıkken yaptırdı ve sınırda çıktım açlık kan şekeri . Direk olarak diyetisyene yönlendirildim . Hoş içtiğin glukoz 4 dilim baklavayla eş değer . Yaptırmanı öneririm eşimin tarafında halası bu gebelik şekeri yüzünden kaç tkere bebeklerini kaybetmiş düşün 🥺. Önceden böyle şeyler yoktu Yada önem verilmiyordu. Hiç bir zarar gelmez
Ay keşke şu iğrenç suya verdiğimiz paraya 4 dilim baklava verseler de yesek o zaman herkes koşa koşa şeker testi olur 😂

Demoş51

Kayıtlı Üye
rank
Ay keşke şu iğrenç suya verdiğimiz paraya 4 dilim baklava verseler de yesek o zaman herkes koşa koşa şeker testi olur 😂
Bende haftaya yaptıracağım, doktorum bir tabak baklava yada bir şişe kola ile yapıcaz dedi😄 benim doktor şansı mükemmel😄

erica

Kayıtlı Üye
rank
Bende şeker testi verdim eczaneden kendim aldım cileklisini aldım çokta güzeldi hiç rahateiz etmedi beni 50 liraya aldım Eskişehir şehir Hastanesi'nde ise kendileri veriyor hiç parayla almana bile gerek kalmıyor bı tehlikesi yok tam tersi bebeğe faydalı şeker varsa erken teşhisle önüne geçiliyor ve bebeğin daha sağlıklı doğması icin

Tüm sayfalar yüklendi.