Şeker yukleme

• Konbuyu başlatan İnci
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İnci tarafından oluşturulan Şeker yukleme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 600 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şeker yukleme
Konbuyu başlatan İnci
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İnci GÖKTUĞ

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar hamişler 28. hafta içerisinde şeker yüklemesi yaptırabilir miyiz?
Ben sağlık ocağında 28 hafta içinde yaptırmıştım canım geçenlerde
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hatta biraz geciktim ebemle konuştum ne zamana kadar yaptırabilirim diye 1 haftan var bu süre içinde yaptırman gerekiyor demişti 29 olmadan yapılması gerekiyor ebenin dediğine göre yani

İnci GÖKTUĞ

Kayıtlı Üye
rank
Ben sağlık ocağında 28 hafta içinde yaptırmıştım canım geçenlerde
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hatta biraz geciktim ebemle konuştum ne zamana kadar yaptırabilirim diye 1 haftan var bu süre içinde yaptırman gerekiyor demişti 29 olmadan yapılması gerekiyor ebenin dediğine göre yani
Ya çok teşekkür ederim bende haftaya 28 Olcam bayram tatilinden dolayı haftaya kaldı testim. Baya merak ediyodum haftaya olur mu diye içimi rahatlattiniz 🤭

İnci GÖKTUĞ

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim canım bana 27de yapılacaktı şehir dışındaydım döndüğümde 28 içinde yaptılar bi sorun olacağını sanmıyorum 🥰
Canım bilgilendirdigin için çok teşekkür ederim en azından şu bayram tatili beynimi düşüne düşüne yemiycem. Sana da tekrardan çok çok geçmiş olsun bebise dikkat et bu aziz mübarek gün Rabbim evlatlarımızı sağ Salim kucağımıza versin 🙏🏻😘

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım bilgilendirdigin için çok teşekkür ederim en azından şu bayram tatili beynimi düşüne düşüne yemiycem. Sana da tekrardan çok çok geçmiş olsun bebise dikkat et bu aziz mübarek gün Rabbim evlatlarımızı sağ Salim kucağımıza versin 🙏🏻😘
Rica ederim canım benim bi faydam olduysa ne mutlu ☺️ çok sağol kuzum amin hepimiz sağlıkla alırız kucağımıza inşallah 🙏🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar