Şeker yüklemesi yapanlar yan etkileri falan varmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gulten tarafından oluşturulan Şeker yüklemesi yapanlar yan etkileri falan varmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 643 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şeker yüklemesi yapanlar yan etkileri falan varmi
Konbuyu başlatan Gulten
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Filiz068283

Ikizler annesi

Kayıtlı Üye
rank
Doktor yaninda biri olsun dedi ama kimse yok yan etkileri falan nasil oluyor yardimci olurmusunuz
Ben yaptırdım cnm bi yan etkisi yok aç karnına yapılıyor meşrubat gibi tatli glikoz iciriyorlar yanlış hatırlamıyorsam sonuclar çıktıktan 1 saat sonra falan yemek yiyorsun yine tokluk kanı veriyorsun bu kadar belki miden bulanır tansiyonun düşer diye birisi yanında bulunsun demiştir aç karnına yapıldığı için

Gulten

Kayıtlı Üye
rank
Ben yaptırdım cnm bi yan etkisi yok aç karnına yapılıyor meşrubat gibi tatli glikoz iciriyorlar yanlış hatırlamıyorsam sonuclar çıktıktan 1 saat sonra falan yemek yiyorsun yine tokluk kanı veriyorsun bu kadar belki miden bulanır tansiyonun düşer diye birisi yanında bulunsun demiştir aç karnına yapıldığı için
Teşekkur ederim tedirgindim biraz evde içip gidicegim icin korktum evde fenalasirim falan diye

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Yan etkisi olup olmadığını bilmiyorum ben iki hamileliğimde de yaptırmadım canan karatayın bu konu hakkında yorumu var youtube da bakabilirsiniz benim doktorumda önermemişti

Gulten

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilk bebekte açlık şekeri yaptırdım şekerli bı sürahi su icirdiler hiç bişey olmadı salı günü mecbur yaptiricam bişey olursa yazarım sana tek. Başıma gidicem
Içecegi yanima verdi kutuda meyvasuyu gibi hemsire elma aromali dedi ama bilmiyorum pazartesi 8 de icmen lazim 9 da kan vereceksin dedi o saatte aile hekimligi kapali oldugu icin mecbur evde icicem

Gulten

Kayıtlı Üye
rank
Yan etkisi olup olmadığını bilmiyorum ben iki hamileliğimde de yaptırmadım canan karatayın bu konu hakkında yorumu var youtube da bakabilirsiniz benim doktorumda önermemişti
Herbiri bisey diyor doktorda yapmazsan zararli dedi hemsireye sordum o da oyle dedi kimi yapsan zararli dedi heleki ailede diyabetli varsa mecbur yapacam bende

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Doktor yaninda biri olsun dedi ama kimse yok yan etkileri falan nasil oluyor yardimci olurmusunuz
Aç karnına gidiyorsun canım kan ve idrar veriyorsun sonra şekerli su içiyorsun 1 'er saat ara ile 2 tüp kan tekrar veriyorsun o kadar hiçbir yan etkisi yok kanlarını verdikten sonra yemek yiyebilirsin aç karnına kan alıyorlar sadece

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar