Sorum var Şeker yüklemesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde -Fatma- tarafından oluşturulan Şeker yüklemesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,159 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şeker yüklemesi
Konbuyu başlatan -Fatma-
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zümree 👸

-Fatma-

Kayıtlı Üye
rank
Selamun aleykum can bacılarım Rabbim izin verirse İnşaALLAH bugün 27+0 haftalık olduk şeker yüklemesi nasıl yapılıyor tam detaylı bilmiyorum ilk gebelik olduğundan ve zararı varmı yaptırmakta kafam karıştı korkuyorum da bilgisi olan yazabilirmi şimdiden Rabbim razı olsun ☺️

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-08-01
Gebeliğinizin 25. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık şalgam büyüklüğünde.
Bu ay boyunca bebeğinizin kalıcı dişlerinin tomurcukları diş etleri içinde büyüyor olacak. Bebeğinizin vücut ağırlığını destekleyen omurgası 33 yüzük, 150 eklem ve 1.000 bağdan meydana gelir. Bütün bu yapılar bu ay içinde şekillenmeye başlayacaktır. Hala bacaklarınızda kramp sorunu varsa bacaklarınızı sıcak tutmayı deneyin.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 33 cm ağırlıgı 800 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Selamun aleykum can bacılarım Rabbim izin verirse İnşaALLAH bugün 27+0 haftalık olduk şeker yüklemesi nasıl yapılıyor tam detaylı bilmiyorum ilk gebelik olduğundan ve zararı varmı yaptırmakta kafam karıştı korkuyorum da bilgisi olan yazabilirmi şimdiden Rabbim razı olsun ☺️
Kuzum merhaba Öncelikle sağ salim kucağına almayı Rabbim nasip etsin inşallah şeker yükleme söyle Aç karnına gidiyorsun kuzum yani kimi hastanelerde Eczaneden kendin alıyorsun böyle gazlı bir içecek oluyor full içinde şeker oluyor kimisinde de hastanede bir bardak dolusu şekerin içine su koyuyorlar o şekilde içiyorsun içmeden önce kan veriyorsun içtikten sonra yarım saat sonra tekrar bir kan veriyorsun ona göre Kan değerlerine bakılıyor ha yaptırmaya da bilirsin yaptıradabilirsin Ben iki hamileliğimde de yaptırdım bir zarar görmedim

-Fatma-

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum merhaba Öncelikle sağ salim kucağına almayı Rabbim nasip etsin inşallah şeker yükleme söyle Aç karnına gidiyorsun kuzum yani kimi hastanelerde Eczaneden kendin alıyorsun böyle gazlı bir içecek oluyor full içinde şeker oluyor kimisinde de hastanede bir bardak dolusu şekerin içine su koyuyorlar o şekilde içiyorsun içmeden önce kan veriyorsun içtikten sonra yarım saat sonra tekrar bir kan veriyorsun ona göre Kan değerlerine bakılıyor ha yaptırmaya da bilirsin yaptıradabilirsin Ben iki hamileliğimde de yaptırdım bir zarar görmedim
Amin ALLAH razı olsun can bacım teşekkür ederim kanı hastahanede vereceğim değilmi özel filan fark etmez 🌹

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-08-01
Gebeliğinizin 25. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık şalgam büyüklüğünde.
Bu ay boyunca bebeğinizin kalıcı dişlerinin tomurcukları diş etleri içinde büyüyor olacak. Bebeğinizin vücut ağırlığını destekleyen omurgası 33 yüzük, 150 eklem ve 1.000 bağdan meydana gelir. Bütün bu yapılar bu ay içinde şekillenmeye başlayacaktır. Hala bacaklarınızda kramp sorunu varsa bacaklarınızı sıcak tutmayı deneyin.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 33 cm ağırlıgı 800 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Allah bağışlasın ne güzel cnm genel de 24 hafta da yapılmaya başlıyor özel devlet farketmiyor canım istediğin yerde yaptırabilirsin sıkıntı yok ilk kadın doğuma gidiyorsun gris yapılıyor aç olacaksın ilk kan alınıyor ondan sonra da sen alıyorsun glikoz şurubunu orda içiyorsun bir ya da iki kez daha kan alıyorlar birer saat arayla canm özel de oldu mu onlar veriyor 120 sınır canim

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle ben gerek duymamıştım hiç yaptırmadım 🥰

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Amin ALLAH razı olsun can bacım teşekkür ederim kanı hastahanede vereceğim değilmi özel filan fark etmez 🌹
Allah senden de razı olsun kuzum 🌷
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen birtanem hastanede veriyosun 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen birtanem hastanede veriyosun 🥰
Aynen öyle ben gerek duymamıştım hiç yaptırmadım 🥰
Aynen kuzum bazen yaptırmaya biliyorlar Ben İkisinde de yaptırmıştım

Ezgi2772

Kayıtlı Üye
rank
Allah bağışlasın ne güzel cnm genel de 24 hafta da yapılmaya başlıyor özel devlet farketmiyor canım istediğin yerde yaptırabilirsin sıkıntı yok ilk kadın doğuma gidiyorsun gris yapılıyor aç olacaksın ilk kan alınıyor ondan sonra da sen alıyorsun glikoz şurubunu orda içiyorsun bir ya da iki kez daha kan alıyorlar birer saat arayla canm özel de oldu mu onlar veriyor 120 sınır canim
Bende yaptıracam doktorum 21 hafta da gel dedi

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Çok güzel açıklamışsın cnm☺️ yaptırsın bnce hiçbir şey olmaz bn üç dogmumda da yaptrdm hamileyken yaptırmayıpta doğumdan sonra çok sorun çıkıyormuş bebekte,nie yaptirmadiniz die de kızıyorlar tedbir amaçlı yapılan birşey.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar