Sorum var Şeker yüklemesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde btldnmz1108 tarafından oluşturulan Şeker yüklemesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 656 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şeker yüklemesi
Konbuyu başlatan btldnmz1108
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Evet ben Eskişehir de oturuyorum sizde mi Eskişehir de oturuyorsunuz
Evet ben de Eskişehir’deyim Çamlıca-Sazova arası gidip geliyorum Ümüt Hastanesinde doğum yaptım 😊
Kendisi ile çelişen ilk kişisin sanırım. Asıl cahillik dediğin gibi başkasına cahil demekle olur tıpkı senin “ kırk alime laf anlat ama…” dediğin cümle gibi iyi bari kendini biliyorsun en azından ben sana şuan me yazsam googlden alma bilgi diyeceksin 😂😂o yüzden işsiz gibi uğraşamam seninle . Emin ol burada herkes bebeği düşünüyor kimse kendi şahsi fikrinş sunmuyor en azından ben kendim araştırarak yaptırdım ve arkadaşada yaptır dedim benim araştırmalarıma göre zararlı değil ki çevremde gebelikte şekeri olup bebeğini bu yüzden kaybetmil anneler varken yaptırmamak bebeğime yaptığım bir haksızlık olurdu… uygulamayı beğenmiyorsan çıkıp gidebilirsin kimse zorla tutmuyor emin ol . Kimse puan toplamayada çalışmıyor uygulama o mantıkla çalışmıyor zaten burada herkes tanır beni boşa konuşma yani
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ha canan karatayın açıklamasına gelirsek iyi dinle ve iyi oku olur mu ? Şeker yüklemesi 8,9 kez yapılmıyor…. Diyeceğim bu kadar yaptırmamak için kendini şartlamışsın resmen
Ayşenur’um boşver bu Canan Karatay denize girince mikrop ölür diyen, kelle paça için Corona virüsü yenin diyen, çaya tereyağ koyun diyen bi kadın yani buna da kurban olacaksak artık 😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Evet ben de Eskişehir’deyim Çamlıca-Sazova arası gidip geliyorum Ümüt Hastanesinde doğum yaptım 😊

Ayşenur’um boşver bu Canan Karatay denize girince mikrop ölür diyen, kelle paça için Corona virüsü yenin diyen, çaya tereyağ koyun diyen bi kadın yani buna da kurban olacaksak artık 😂
Ay işte nerde anormal biri beni buluyor ay 😂😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
işte insanlar böyle sitelerde iki yorum yapınca kendini çok akıllı zannediyorlar. canan karatay diye güldüğünüz şahıs sizin saçınızın teli kadar bu işe ömrünü adamış. sadece canan karatay değil bir çok doktor asla önermiyor. eskiler dediğiniz herkesin düzine çoçukları var şimdikiler hep düşük yapıyor nedense(!) bence en büyük saçmalık bu işe ömrünü adayıp profesyonel olmuş insanların lafını bırakıp buralarda cirit atanlarda. hakkına gireceğiniz insanlardan hiç mi korkmuyorsunuz. en sonda belirtmişim benim fikrimi de kimsenin fikrini de dinleme kendin araştır demişim. yani en saçma hareket olan "bilip bilmeden kesin yükleme yap"yargısında bulunmamışım. lütfen mesajları tam okuyun ve mümkünse bana cevap yazmayın muhatap olmak istemiyorum her şey gayet açık
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

bunu çıkaran kişinin daha kim olduğunu bilmiyor sorsan googledan bakacak
Benim anneannem şeker hastası 6 çocuğu karnında 2 si doğunca ölüyor annem şeker hastası 2 çocuğu karnında ölüyor. Bu dediklerim şimdilerden değil en az 45 sene önce. Teknoloji bu kadar gelişmediği için sadece duyulmuyordu o kadar. Ayrıca şeker yükleme testini çoğu gebe yaptırıyor ki bende yaptırdım bu karnındaki çocuk ve kendin için erken alınan bir önlemdir. Canan şu bu tanımam ben millete ekmek yemeyin diyip lahmacun pide gömen bir insanı kaale de almam ama yine dediğim gibi eskiden teknoloji yoktu, sağlık sektörü ilerlememişti, sosyal medya yoktu. Sen bu kadar düşük yada ölü doğum duyuyorsan sosyal medya yüzünden. Eskilere sor bakalım 3 kişiden 1 i bebek kaybetmiştir yada düşük yapmıştır haberi yoktur

Tüm sayfalar yüklendi.