Seker yuklemesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Medine25 tarafından oluşturulan Seker yuklemesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 625 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Seker yuklemesi
Konbuyu başlatan Medine25
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Medine25

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bayanlar kimler şeker yüklemesi yaptırdı sizce yaptrmasam ne olur bebeğe zararı var diyorlar çok kararsız kaldım

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bayanlar kimler şeker yüklemesi yaptırdı sizce yaptrmasam ne olur bebeğe zararı var diyorlar çok kararsız kaldım
Cnm yaptırdım bi sıkıntı yaşamadım çok şükür ben yapılmasından yanayım hele ki ilk bebekse bunun yanı sıra yükleme yaptırmak istemiyorsanda en az 3 gün açlık tokluk şekerini ölçtür bi sıkıntı var mı baktır değerin yüksek çıkarsa ki bu önemli o durumda yaptırırsın yine bebeğe bi zararı olduğunu da düşünmüyorum ben içtim o sıvıyı bildiğin meyveli soda 9 ay boyunca zararlı olduğu halde neler yemedik içmedik ki meyveli soda kadar şeker mi zarar verecek

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sen yaptır canım zararı yok olsa yaptırmazlar Allah korusun gebelik şekeri felan olur bilemezsin çocuğu kaybetme riski olur. Günlük içtiğimiz iki bardak meyve suyuna denk diyor doktorlar sen kimseyi dinleme önce senin sonra bebeğinin sağlığı için yaptır

Medine25

Kayıtlı Üye
rank
Sen yaptır canım zararı yok olsa yaptırmazlar Allah korusun gebelik şekeri felan olur bilemezsin çocuğu kaybetme riski olur. Günlük içtiğimiz iki bardak meyve suyuna denk diyor doktorlar sen kimseyi dinleme önce senin sonra bebeğinin sağlığı için yaptır
Bu hafta soN zaten 28 haftalik

Tüm sayfalar yüklendi.