Sorum var Şeker

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şüküfe tarafından oluşturulan Şeker başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 432 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şeker
Konbuyu başlatan Şüküfe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Adsız anne adayı

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar şekerim çıktı doktorum dahiliyeye gözükmen gerekiyor sıkıntı olmasın dedi. Bebeğe ne gibi zararları var bilginiz varmı. Ben etkilenmiyorum gibi ama işte keseden fazla su yapıyormuş bendede öyle oldu.
Geçmiş olsun şu fazlalığı yapıyor diye biliyorum başka bilgim yok ins başka sorun olmaz 🤲

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun kuşum🦋

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar şekerim çıktı doktorum dahiliyeye gözükmen gerekiyor sıkıntı olmasın dedi. Bebeğe ne gibi zararları var bilginiz varmı. Ben etkilenmiyorum gibi ama işte keseden fazla su yapıyormuş bendede öyle oldu.
Sekerin kaç cıktı canım dâhiliye sonuçlara göre insulin yazıyor seker durumuna göre vuruluyorsun diyetisyene yönlendirilip diyet insulin böyle devam ediyorsun ben doğum yaptım 7 ay oldu

Leyla kurt

Kayıtlı Üye
rank
Canım benimde tiroidim yüksek çıkmıştı 😑 inşallah bı sikinti olmazz yaa

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar