Sorum var Şekerin durduk yere cıkması 🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Şekerin durduk yere cıkması 🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 536 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şekerin durduk yere cıkması 🤔
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysem
Sorum yukarı da kızlar bugün söylemesi ayıp makarna yapmıştı abim (kaynım ) dayanamadım 2 tabak yedim şekerim 132 çıktı tarçınlı yoğurt falan yedim uyumuşum sonra ölçtüm 86 idi bi süre sonra baktım bayılacak gibiyim şekerimi ölçtüm 131 çıktı ne olduğunu anlamadım Gebelik haftası 30+0 ultrason göre 29+4

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 20. Haftasındasınız.
Bebeğimiz yaklaşık muz büyüklüğünde.
Bebeğimiz yutmaya ve sindirim sistemi mekonyum üretmeye başlar. Gebeliğin yarısı bitti. uterus göbek hizasına geldi. demir ve diğer minerallere daha çok
ihtiyacınız var.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 25 cm ağırlıgı 320 gr :)
(bu haftaya kadar bebek boyu baş popo arası ölçülür. bu haftadan sonra baş topuk arası
ölçülür.)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Sorum yukarı da kızlar bugün söylemesi ayıp makarna yapmıştı abim (kaynım ) dayanamadım 2 tabak yedim şekerim 132 çıktı tarçınlı yoğurt falan yedim uyumuşum sonra ölçtüm 86 idi bi süre sonra baktım bayılacak gibiyim şekerimi ölçtüm 131 çıktı ne olduğunu anlamadım Gebelik haftası 30+0 ultrason göre 29+4
Doktoruna danıştinmi peki kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun canım

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Dikkat et canm benim şekerim çıktı hastaneye yattım bı hafta sonra doğuma girdim çok çektim diyet yaptım aç kaldım bı hafta dikkat et Allah korusun bebeğe gecmesin

Doktoruna danıştinmi peki kuzum

Çok geçmiş olsun canım
Yok sıcaktandır dedim ama aklıma takıldı
Ama aksam 7.37 falandı esiyordu

Dikkat et canm benim şekerim çıktı hastaneye yattım bı hafta sonra doğuma girdim çok çektim diyet yaptım aç kaldım bı hafta dikkat et Allah korusun bebeğe gecmesin
Ben seker ilacı kullanıyorum :( bu sıralar engel olamıyorum hamur işi görünce öyle oluyor aslında şekerim düzene girmişti sadece meyve suyu içince çıkıyordu artık herseyde çıkıyor

Bebeğimiz yutmaya ve sindirim sistemi mekonyum üretmeye başlar. Gebeliğin yarısı bitti. uterus göbek hizasına geldi. demir ve diğer minerallere daha çok
ihtiyacınız var.
(bu haftaya kadar bebek boyu baş popo arası ölçülür. bu haftadan sonra baş topuk arası
ölçülür.)
Anladım kuzum ama ne olur ne olmaz ebeyi arayıp sorsaydın en azından
Doğru canım haklısın da bende durumlar karışık yani bana göre sana anlatim
Şimdi eşim çalıştığım hastanenin karşısında eczacı :(
Ben her agrım her bişey oldugunda hastaneye gittiğim için artık utanıyorum son 2 ay kaldı ama ne bilim
Şimdi agrım sızım olsa söylesem eşime anneme falan bişeyin yoktur korkma normal bu aylar veya sıcaktan dır yada üşütmüşsündür evde açık gezdiğim için
Neden böyle diyorlar biliyormusun cunku ya enfeksiyondan yada gazdan olduğu için çoğu şey artık dr tanıyor bizi utanıyorum hastane çoğu tanıyor cok kötü durum benim için ya

ihtiyacınız var.
ölçülür.)

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Yok sıcaktandır dedim ama aklıma takıldı
Ama aksam 7.37 falandı esiyordu

Ben seker ilacı kullanıyorum :( bu sıralar engel olamıyorum hamur işi görünce öyle oluyor aslında şekerim düzene girmişti sadece meyve suyu içince çıkıyordu artık herseyde çıkıyor
Bende hastanede yatarken yemek öncesi İnsülin yapılıyordu çok şükür düzene girdi seninde hiç yükselmez inşallah🤲

Bende hastanede yatarken yemek öncesi İnsülin yapılıyordu çok şükür düzene girdi seninde hiç yükselmez inşallah🤲
İnslalqh canım allah razı olsun sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız :) 🤲🤲

ihtiyacınız var.
ölçülür.)

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Doğru canım haklısın da bende durumlar karışık yani bana göre sana anlatim
Şimdi eşim çalıştığım hastanenin karşısında eczacı :(
Ben her agrım her bişey oldugunda hastaneye gittiğim için artık utanıyorum son 2 ay kaldı ama ne bilim
Şimdi agrım sızım olsa söylesem eşime anneme falan bişeyin yoktur korkma normal bu aylar veya sıcaktan dır yada üşütmüşsündür evde açık gezdiğim için
Neden böyle diyorlar biliyormusun cunku ya enfeksiyondan yada gazdan olduğu için çoğu şey artık dr tanıyor bizi utanıyorum hastane çoğu tanıyor cok kötü durum benim için ya
Hmm anladım kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar