Selam bebekler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Oya nızam tarafından oluşturulan Selam bebekler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 389 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Selam bebekler
Konbuyu başlatan Oya nızam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar bu sezeryan gobek ten nasıl kurtulabilirız ya 3aydır dogum ettım norma kıloma geldım her yerım ınce bı tek gobek kaldı 🤣🤣 nasıl gıder Allah aşkına yardım edin bana korse de takıyorum ama ne bılım şişlik var hala sezeryan olupta gobegı giden varmı aranızda
ben 7.5 ay once oldum sezeryan heryerim incecik gobegim kalmis amma tesedurluyum zaten bol geyimler geydigim
icin sorun etmiyorum

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bu sezeryan gobek ten nasıl kurtulabilirız ya 3aydır dogum ettım norma kıloma geldım her yerım ınce bı tek gobek kaldı 🤣🤣 nasıl gıder Allah aşkına yardım edin bana korse de takıyorum ama ne bılım şişlik var hala sezeryan olupta gobegı giden varmı aranızda
Canım 3 ayda nasil normal kilona geldin

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bol su iç canım ekmek ve şekeri kes hamurisinden uzak dur düzenli sağlıklı besle gece yatmadan yoğurdun içine pul biber koy ye yağ yakıyor sabahta aç karnına ılık suyun içine limon sıkıp içebilirsin

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Bol su iç canım ekmek ve şekeri kes hamurisinden uzak dur düzenli sağlıklı besle gece yatmadan yoğurdun içine pul biber koy ye yağ yakıyor sabahta aç karnına ılık suyun içine limon sıkıp içebilirsin
Bu dediklerini emziren anne yaparsa sütte azalma olmaz mi canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bol boö limonla zencefil suya katıp ıctım cok yemek yemedim valla ilk basta emzırme zamanında baya yedım ama sutum kesildi bende dıyet yapıyorum ve sadece gobegım kaldı
Bn emziriyorum yemek yemessem sütüm azalır canim ya daha çok küçük bebeğim

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Ay bende aynı sekilim ya nasıl olacak böyle 😂😂 sizler nasıl eski kilonuza geldiniz neler yaptınız

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bu dediklerini emziren anne yaparsa sütte azalma olmaz mi canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bn emziriyorum yemek yemessem sütüm azalır canim ya daha çok küçük bebeğim
Olmaz canım şekerin hamurun süte etkisi yok ki zaten. Dengeli besinler tükettikten sonra sütte çoğalır kilo da gider

Tüm sayfalar yüklendi.