Selam kizlar benim nerdeyse reqlime 6gun kaldi ama bende hamilelik belirtileri var test aldim yokladim tesd dun misbet gosderdi silik cizgi cikdi

• Konbuyu başlatan Kizlar nolir bakin
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kizlar nolir bakin tarafından oluşturulan Selam kizlar benim nerdeyse reqlime 6gun kaldi ama bende hamilelik belirtileri var test aldim yokladim tesd dun misbet gosderdi silik cizgi cikdi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 743 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Selam kizlar benim nerdeyse reqlime 6gun kaldi ama bende hamilelik belirtileri var test aldim yokladim tesd dun misbet gosderdi silik cizgi cikdi
Konbuyu başlatan Kizlar nolir bakin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Güldiyarindanbiri
K

Kizlar nolir bakin

Guest
Selam kizler benim nerdeyse reqlime 6 gun kaldi ancaqki ben kendimi hamileymis gibi hoss ediyorum test aldim yokladim dun silik cizgi cikdi bu gun dunden daha silik cizgi cikdi ve kizlar bende testin cevabi biraz gec cikir

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Selam kizler benim nerdeyse reqlime 6 gun kaldi ancaqki ben kendimi hamileymis gibi hoss ediyorum test aldim yokladim dun silik cizgi cikdi bu gun dunden daha silik cizgi cikdi ve kizlar bende testin cevabi biraz gec cikir
Silik çizgi varsa gebelik vardir muhtemelen canim daha yeni olduğundan öyle görünüyor Rabbim gönlüne göre versin

Asdhvfhb

Kayıtlı Üye
rank
Bence de silikse gebelik vardır birde anne hisleri sanırım sende olduğunu dusunuyosan hissediyorsan vardır ben anlamıştım adetimi geçmesini sadece bigun bekledim ve hamile olduğumu öğrendim benim de silikdi ilki çok küçük olduğu için oluyo sanırım o ama silikse bile gebelik vardir

Güldiyarindanbiri

Kayıtlı Üye
rank
İlk gebeliğimde adetten bir hafta önce test yaptım ikinci çizgi vardı. Silik de olsa çizgi varsa hamilesin büyük ihtimalle 😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar