Selam Kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Selam Kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,908 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Selam Kızlar
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Ho
Merhaba Kızlar Bahadır Yoktum Çalışıyorum Oğluşum Hasta Girmeye fırsatım olmmuyor sonunda girebildim sizleri çok özledim 😘
Hoşgeldin canım nasılsın nasıl gidiyor bu arada kadınların isteyipte yapamayacağı hiçbirsey yok yeterki istesinler 💪oğlun için de geçmiş olsun Allah tez zamanda şifa versin inşallah 🤲

Sümeyra🍀

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Bir tek senin yokluğun fark ettim inanki ve cagnuru merak ediyorum acaba dogum yapti mi üyeliğini silmiş 🥹

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Bir tek senin yokluğun fark ettim inanki ve cagnuru merak ediyorum acaba dogum yapti mi üyeliğini silmiş 🥹
Canimsin canım bebeğim sen benim Allah razı olsun sumeyram @Gamze Hümeyra kuzum cagnur doğum yaptimi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ho

Hoşgeldin canım nasılsın nasıl gidiyor bu arada kadınların isteyipte yapamayacağı hiçbirsey yok yeterki istesinler 💪oğlun için de geçmiş olsun Allah tez zamanda şifa versin inşallah 🤲
Canım benim hosbuldum amin kzum amin insalah sen nasılsın

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canimsin canım bebeğim sen benim Allah razı olsun sumeyram @Gamze Hümeyra kuzum cagnur doğum yaptimi

Canım benim hosbuldum amin kzum amin insalah sen nasılsın
Evet kuzum iki hafta olucak hemen hemen bir kızı oldu Ecrin koydular adını

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Hosbuldum canim🤍

Hoşbuldum kuzum ishal kusma ateş oksuruk acile gittim ilaç verdiler ama ishal öksürük devam ediyoe
Ay yazık yavrum su ver bolca kardeşim 19 yaşında o da ateş dışında aynı salgın salgın diyorlar bir türlü de bitmiyor şu salgın zıkkımı ne zaman hastaneye yolumuz düşse salgın var diyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.