Sorum var Selamaleyküm anneler bebek bezi konumuz☺️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ❤️CANDAN❤️ tarafından oluşturulan Selamaleyküm anneler bebek bezi konumuz☺️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 380 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Selamaleyküm anneler bebek bezi konumuz☺️
Konbuyu başlatan ❤️CANDAN❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ozlem003
Pure baby bebek bezi kullanan var mı arkadaşlar aranızda sleppy kullanıyorum normalde ama bez fiyatları uçtu 🤦🏼‍♀️
Ben 6.7 aylık olana kadar baby turco kullandım kuzum gayet memnundum internetten toplu alıyordum sonra Molfix kullanmaya başladım şuan Molfix kullanıyorum aklında olsun canım eğer migros kartın varsa çok güzel indirim oluyor molfixte ben 5 numara kullanıyorum 40 adet normal fiyatı 130 TL ama iki paket alırsan 91 düşüyor ben hep ordan alıyorum canım 4 paket 4 paket alıyorum sızdırma da yapmıyor canım çok memnunum BİM'in bezi de güzel canım bı ara ondan da kullanmıştım ama fiyat konusunda migrosta bana göre BİM'in bezinden uyguna geliyor Molfix hesaplayınca eğer bebeğin küçükse bez sayısı daha da artıyor içinde 4 numarada 50 tane var 91 TL bence gayet iyi bı fiyat

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Pure baby bebek bezi kullanan var mı arkadaşlar aranızda sleppy kullanıyorum normalde ama bez fiyatları uçtu 🤦🏼‍♀️
Hiç kullanmadım canım fiyatını da bilmiyorum baby Turco külot bezi kullanıyorum 4 aylık kızıma 4 numara aldım daha kargo da 180 tanesine 315 tl ödedim. Onun külot bezi var mı acaba denemek lazım uygunsa

Aleyna Taş

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben şokun bebeland bezini kullanıyorum en ucuz bez ama yumuşacık çok memnunum kızım doğduğundan beri (6.5 aylık) onu kullanıyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım ben şokun bebeland bezini kullanıyorum en ucuz bez ama yumuşacık çok memnunum kızım doğduğundan beri (6.5 aylık) onu kullanıyorum
Püre babynin ıslak mendilinden çok memnunum ama

❤️CANDAN❤️

Kayıtlı Üye
rank
Ben BİM'in Jenny willy kullanıyorum kuzum fiyatı da uygun ve güzel de memn
Denerim canım bende o zaman ☺️ teşekkür ederim 🌹

Coon japon bez süper cnm bence herkese tavsiye ederim
Evet dün gece onuda gördüm artık fiyat karşılaştırması yapicaz bezler o derece 🤦🏼‍♀️😂

Coon japon bez süper cnm bence herkese tavsiye ederim
Evet dün gece onuda gördüm artık fiyat karşılaştırması yapicaz bezler o derece 🤦🏼‍♀️😂

Püre babynin ıslak mendilinden çok memnunum ama
Pure baby bezini sleppy e benzettim o yüzden sordum canım artık dediğim gibi fiyata göre bez alcaz ☺️

Hiç kullanmadım canım fiyatını da bilmiyorum baby Turco külot bezi kullanıyorum 4 aylık kızıma 4 numara aldım daha kargo da 180 tanesine 315 tl ödedim. Onun külot bezi var mı acaba denemek lazım uygunsa
Trendyoldan alicam korkuyorum pişik yapar diye sleppy kullanıyorum bende 4+ oğlum 7 aylık var canım püre baby nın külot bezi o daha mı rahat oluyor ☺️

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar