Serklaj oldum kızlar..

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mələk tarafından oluşturulan Serklaj oldum kızlar.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,861 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Serklaj oldum kızlar..
Konbuyu başlatan Mələk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayşenur34

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar dün sabah serklaj ameliyatım oldu Dr ameliyatım çok başarılı geçdiğini bebeğiminde benimde iyi olacağımı söyledi çok mutluyum bi tek enfeksiyon riskinden korkuyorum geceden beri vajınada hafif hafif kaşıntı var hala geçmedi sizce dikiş yeni olduğu için normal ola bilirmi kaşıntı? Yada enfeksionmu kapmış ola bilirmiyim? Antibiotik vajınal şam falan yazdı doktorum kullanıyorum ama inşALLAH enfeksion olmaz.. 🙏

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar dün sabah serklaj ameliyatım oldu Dr ameliyatım çok başarılı geçdiğini bebeğiminde benimde iyi olacağımı söyledi çok mutluyum bi tek enfeksiyon riskinden korkuyorum geceden beri vajınada hafif hafif kaşıntı var hala geçmedi sizce dikiş yeni olduğu için normal ola bilirmi kaşıntı? Yada enfeksionmu kapmış ola bilirmiyim? Antibiotik vajınal şam falan yazdı doktorum kullanıyorum ama inşALLAH enfeksion olmaz.. 🙏
Geçmiş olsun canım hemen enfeksiyon kapar mı bilemedim dikişler yeni olduğu için oluyor olabilir kaşıntı, ilaçlarını düzenli kullan devam ederse tekrar bi dra görün istersen

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım hemen enfeksiyon kapar mı bilemedim dikişler yeni olduğu için oluyor olabilir kaşıntı, ilaçlarını düzenli kullan devam ederse tekrar bi dra görün istersen
Çok sağol canım benim evet bende öyle düşündüm daha dün sabah ameliyat oldum gecesine enfeksion olmaz herhalde geçmezse Drma konuşucam zaten haftaya kontrol edicek dikişlerimi inşALLAH bi sorun olmaz canım ilaçlarıda düzenli alıyorum ALLAHIN izniyle atlatırız bunuda🙏🙏

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Çok sağol canım benim evet bende öyle düşündüm daha dün sabah ameliyat oldum gecesine enfeksion olmaz herhalde geçmezse Drma konuşucam zaten haftaya kontrol edicek dikişlerimi inşALLAH bi sorun olmaz canım ilaçlarıda düzenli alıyorum ALLAHIN izniyle atlatırız bunuda🙏🙏
Aynen geçmezse ihmal etme yine daha erken görün. İnşallah bişey olmaz canım sen yine de dikkat et

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun cnm

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun öncelikle bak bi hafta kadar bekle devam ederse öyle git enfesksiyon için dikiş yeni diye de olabilir

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım ihmal etme dikkat et kendine geçmiş olsun tekrar ☺️
Sağolasın canım benim💋💕
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun cnm
Çok sağoll canımm inşALLAH geçer💋💕🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun cnm
Çok sağoll canımm inşALLAH geçer💋💕🙏
Geçmiş olsun öncelikle bak bi hafta kadar bekle devam ederse öyle git enfesksiyon için dikiş yeni diye de olabilir
Çok teşekkür ederim canım evet enfeksiyon hemen olmaz her halde dikişlerin yeni olmasıyla alakalı sanırım sonuçda yabancı bi cisim var vajinada geçmezse dr danışıcam 💋💕

Ecem

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım bende serklaj lıyım ilk 3 gün filan hafif kaşıntı ağrı gibi şeyler oluyor korkma vajinal ilacını mutlaka ellerin temiz olarak kullan enfeksiyon filan olmaz canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar