Sezaryandan sonra gobek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Sezaryandan sonra gobek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,577 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezaryandan sonra gobek
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kizlar 4 bucuk ay oldu ve hala adet olamadim olamadigim gibi de gobek kaldi emzirmeden dolayi olamassin dedi doktir 1 yil kadar ilac var aslinda olmam icin ama bebege gecer diye icmiyorum bu gobek adet olursam gider mi acaba
Kuzum doğumdan sonra zaten adet düzensizliği oluyor herkeste

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Been hic olmadim ama cnm ya nasil olacak boyle bilmiyorum hormonlar tavan kendimi mahmut abi gibi saniyorum😂😂😂😂
Canım.benim bir arkadaşım vardı oda doğum yaptıktan 1 sene sonra adet gördü misal benim hiç düzenim bozulmadı ama hemen adet gördüm 40 imdan sonra

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Canım.benim bir arkadaşım vardı oda doğum yaptıktan 1 sene sonra adet gördü misal benim hiç düzenim bozulmadı ama hemen adet gördüm 40 imdan sonra
Aklımda deli sorular acaba ben nasıl olurum die ah ahhh 😅😅 adet olmamakta sıkıntı olur ya bebiş doğacak gene şiş şiş dolaş ay çok kötü Rabbim saglimizdan etmesin inşallah 🤲🏻🌹

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Olursun canım normaldir endişe etme
İnşallah canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğumdan sonra düzenli 4 buçuk Aydır adet oluyorum ama gram göbek gitmedi yaz geldi iyice sinirlerim bozuluyor kışın kamufule etmek kolaydı şimdi napcaz bilmiyorum göbek gitmiyor
Kötüymüş egzersiz yapmak gerekiyor demek ki canım hayırlısı inşallah kurtulursun göbüsten

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum rahim kendini 1 senede toparlıyor adet olmaman gayet normal. Göbeğinde adet olmamana bağlı değil korse kullan bol bol su iç

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar