Sorum var Sezaryen dogum yanlar varmi

• Konbuyu başlatan Nara.mecid
  • Toplam 7 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nara.mecid tarafından oluşturulan Sezaryen dogum yanlar varmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 371 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezaryen dogum yanlar varmi
Konbuyu başlatan Nara.mecid
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺
N

Nara.mecid

Guest
Merhaba kizlar benim ilk hamileligim 21 haftalik hamileyim cok wukur her sey yolunda bi tek beni sezaryen dogum heyecani basti simdiden dusunuyorum ameliyyat odasinda yalniz kalicam panik yapmamam gerek sizce korkmalimiyim?

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kizlar benim ilk hamileligim 21 haftalik hamileyim cok wukur her sey yolunda bi tek beni sezaryen dogum heyecani basti simdiden dusunuyorum ameliyyat odasinda yalniz kalicam panik yapmamam gerek sizce korkmalimiyim?
Ben iki miniğimide öyle aldım kucaüıma hiç stres yapma canım o an bebeğine odaklandığın için sorun olmuyor birde doktorların iyi ise sohbet ederler. Benim her iki doğumumda devlette oldu 😍😍anestezi doktorum şans eseri aynı kişiydi doğum bitene kadar konuştu benimle ve benim sorduğum her soruya cevap veriyordu😍o günde Allah razı olsun dedim şuan da .

N

Nurhanım

Guest
Benim ilk dogumum sezeryanla oldu şu an 2. hamileyim kısmetse 9 gün sonraya gün aldık spiral anestezi olmuştum ilk çok rahat geçmişti orda zaten sohbet ediyorlar seninle yalnız olduğunu hissetmiyorsun bunları şimdiden kaygı etme kendine hayırlısıyla gelir geçer inşallah

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Canım hiç stres yapma benim bir ay olacak doğum yapalım tek felan kalmıyor sun yanında hemşire ler oluyor onun için stres yapma seninle konuşuyorlar felan zaten çok uzun sürmüyor onun için stres yapma bir süre sonra bebeğin ağlaması duyuluyor çok duygusal bir an oluyor🥺🥺

Hiç korkma canım Allahın izniyle girer çıkarsın bebeğini gördüğünde boşa stres yapmışım diyeceksin zaten bişey hissediliyor iyi düşün iyi olsun strese giripte bebeğini de kendini de etkileme Allah sağlıcakla hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin😊

N

Nara.mecid

Guest
Hiç korkma canım Allahın izniyle girer çıkarsın bebeğini gördüğünde boşa stres yapmışım diyeceksin zaten bişey hissediliyor iyi düşün iyi olsun strese giripte bebeğini de kendini de etkileme Allah sağlıcakla hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin😊
Tesekkurler canim inwAllah ❤️🙏

N

Nara.mecid

Guest
Tesekkur ederim kizlar Rabbim hayalindeki herkese nasip etsin bu duyguyu butun annelere ve minnowlarina yardimci olsun inwAllah kendimi toparliycammm

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
İyi düşün ki iyi olsun canm inşallah sağlıkla al kucağına bebeğini alınca kucağına unutuyosun herşeyi

Tüm sayfalar yüklendi.