Sezaryen olacağım ama korkuyorum 😥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Arzu Asel tarafından oluşturulan Sezaryen olacağım ama korkuyorum 😥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,043 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezaryen olacağım ama korkuyorum 😥
Konbuyu başlatan Arzu Asel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Arzu Asel

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Çok kolay geçti korkacak birşey yok epidural oldum ben
Sağol cnm benim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım saglıkla kucagına alırsın inşalh bebegini ama zor degil korkma 1 haftada ayaga kalkıyorsun bende haftaya pazartesi ikinci sezeryanımı olucam
Hayırlısı ya sende kucağına alırsın inşallah cnm bakalım nasıl geçicek

Canım saglıkla kucagına alırsın inşalh bebegini ama zor degil korkma 1 haftada ayaga kalkıyorsun bende haftaya pazartesi ikinci sezeryanımı olucam
Hayırlısı ya sende kucağına alırsın inşallah cnm bakalım nasıl geçicek

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Hiç korkma canım çok güzel geçti benim sezaryanım inşallah seninde öyle olur korkulacak gibi değil elbette ağrısı acısı olur dayanılmaz değil zaten hastanede kaldığın süre boyunca ağrın artarsa ağrı kesici iğne iste gelip yaparlar rahatlatıyor hastaneden çıkmadan da bir ağrı kesici yaptır çabucak toparlarsın inşallah bol bol yürüyüş yap 😇

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar perşembe günü sezaryen olacağım ilk gebeliğim ve çok korkuyorum sezaryen olanlar nasıl geçti sizin?????
Spinal oldum ve aniden doğuma alınmama ragmen hiç düşündüğüm gibi değildi gayet rahat geçti sonrasındada çok ağrım falan olmadı destek almadan kalktım ve sürekli yürüdüm ne kadar yürüyüş o kadar çabuk iyileşiyorsun canım bol bol yürü doğumdada sadece bebeğine odaklan ve dualar oku Allah kolaylık veriyor sağlıkla kucağına alırsın inşaAllah

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Hiç korkma canım çok güzel geçti benim sezaryanım inşallah seninde öyle olur korkulacak gibi değil elbette ağrısı acısı olur dayanılmaz değil zaten hastanede kaldığın süre boyunca ağrın artarsa ağrı kesici iğne iste gelip yaparlar rahatlatıyor hastaneden çıkmadan da bir ağrı kesici yaptır çabucak toparlarsın inşallah bol bol yürüyüş yap 😇
Çok teşekkür ederim canım rahatladım biraz daha amilyat ta bişey hissetmiyorsun dimi?

Spinal oldum ve aniden doğuma alınmama ragmen hiç düşündüğüm gibi değildi gayet rahat geçti sonrasındada çok ağrım falan olmadı destek almadan kalktım ve sürekli yürüdüm ne kadar yürüyüş o kadar çabuk iyileşiyorsun canım bol bol yürü doğumdada sadece bebeğine odaklan ve dualar oku Allah kolaylık veriyor sağlıkla kucağına alırsın inşaAllah
Çok sağol canım sizden bunları duyunca rahatlıyorum 4 gün kaldı doğuma düşünmekten uyuyamıyorum❤️

Çok sağol canım sizden bunları duyunca rahatlıyorum 4 gün kaldı doğuma düşünmekten uyuyamıyorum❤️

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkür ederim canım rahatladım biraz daha amilyat ta bişey hissetmiyorsun dimi?

Yok canım olur mu hiçbirşey hissetmiyorsun tabi ki 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar