Sorum var Sezaryen) tecrübeli anneler bilgi lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hivda Çulcuoğlu tarafından oluşturulan Sezaryen) tecrübeli anneler bilgi lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 868 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezaryen) tecrübeli anneler bilgi lütfen
Konbuyu başlatan Hivda Çulcuoğlu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ebranur kel
Günaydın güzel anneler 2 doğumum normal oldu ama bu gebelikte şeker olunca bebeğim haftasından önde gidiyor ve iri bebek kafasida büyükmüş yani normal doğum olmayacak sezaryen da nelerle karşılaşırım çantamda önemli olan neyi koymam gerek emzirme olur mu hemen süt gelir mi off kafamda sorular 😪😪😪
Aldığımız narkoz etkisiyle süt gelmesi belki gecikebilir ama şunu hiç unutma kuzum sütün bebeğini emzirdikçe çoğalıp gelecek sağın solun lafına aldırış edipte sütüm yok diye kendini üzüp emzirmeyi sakın kesme devamlı emzir bebeğini sütün gelecektir ve bol bol su emin ol su çok süt yapıyormuş gittiğim hastanedeki hemşireden tut çevremde o kadar hamilelik geçirenlerin dediği şey bol su ve stres yapma onun dışında 9 ay hamilelik süreci geçirdin kanalların hazırlandı elbet süt üretimin olacaktır 👍🏻🥰güzel düşün güzel olsun bende inşaAllah hayırlısıyla haftaya cuma sezeryan olacağım bu şekilde hazırlıyorum kendimi👍🏻😊

Hivda Çulcuoğlu

Kayıtlı Üye
rank
Aldığımız narkoz etkisiyle süt gelmesi belki gecikebilir ama şunu hiç unutma kuzum sütün bebeğini emzirdikçe çoğalıp gelecek sağın solun lafına aldırış edipte sütüm yok diye kendini üzüp emzirmeyi sakın kesme devamlı emzir bebeğini sütün gelecektir ve bol bol su emin ol su çok süt yapıyormuş gittiğim hastanedeki hemşireden tut çevremde o kadar hamilelik geçirenlerin dediği şey bol su ve stres yapma onun dışında 9 ay hamilelik süreci geçirdin kanalların hazırlandı elbet süt üretimin olacaktır 👍🏻🥰güzel düşün güzel olsun bende inşaAllah hayırlısıyla haftaya cuma sezeryan olacağım bu şekilde hazırlıyorum kendimi👍🏻😊
Çok haklısın canım dediklerini yapacağım teşekkür ederim sağlıkla gelsin inşallah bebeş🤲🥰

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın güzel anneler 2 doğumum normal oldu ama bu gebelikte şeker olunca bebeğim haftasından önde gidiyor ve iri bebek kafasida büyükmüş yani normal doğum olmayacak sezaryen da nelerle karşılaşırım çantamda önemli olan neyi koymam gerek emzirme olur mu hemen süt gelir mi off kafamda sorular 😪😪😪
Hakkında hayırlısı olsun İnşaALLAH canım sağ salim kucağına alırsın bebişini Allahın izniyle 🙏

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Rabbim yardımcın olsun canım

Bol bol emzir hiç korkma sütün gelir canım benim

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Ben odaya çıktığım gibi emzirdim, ilk çok az geliyor emdikçe artıyor. Birde ben baş ağrısı olmasın diye sürekli kahve içtim. Hatta kettle bile yanım da götürdüm kahve fiyatları pahalıdır diye. Bol bol içmeni tavsiye ederim. ☺️Şekerli türk kahvesi içen ben şimdi acı kahveye alıştım günde 3 tane içiyorum nerdeyse,😅

Hivda Çulcuoğlu

Kayıtlı Üye
rank
Hiç korkma 2.sezaryani oldum emzirdiqim gibi sütüm geldi srekli emzirmeye çalış anestezinin etkisi vücuttan atılsın die baş aqrisi olmaması izn mutlaka bitter çikolata kahve çay şu ve iki saat aqzi açık dihlendirilmis Cola yannda olsun ketil bardak kayisi suyu şu mutlaka bulundur yannda cnku sık sık kahve çay tuket baş ağrısına engel olmak içn rahat terlik kiyafet al yanına hayırlısıyla saqlikla al kucağına yavrunu
Bu dediklerinin çoğunu tuketemem canım şeker hastasıyım insülin kullanıyorum ama bol bol su kahve ice bilirim tavsiyelerin için çok teşekkür ederim kuzum 🥰

Yagmurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım doğumdan sonraki ilk frsatta duş almaya bak ben ikinci günde hastanede aldım ilk gün yoğun kanamam olduğu için alamadım sutum azda olsa gelmişti ama duştan sonra daha iyi geldi havalar sıcak aşırı terleme oldu bende bir ay oldu doğum yapalı bol bol üst koy kendine değiştirmek için özel hastaneyse zaten pedini bezini herseyini veriyo kendin için alman gereken başka bişey yok bebeğinde koyman gerekenleri bilirsin zaten sütun gelmesse hemen mamasinida veriyolar gerek olursa gönlünü ferah tut illaki geliyo sütun hayii rli doğumlar dilerim canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu dediklerinin çoğunu tuketemem canım şeker hastasıyım insülin kullanıyorum ama bol bol su kahve ice bilirim tavsiyelerin için çok teşekkür ederim kuzum 🥰
Genel anestezide bunların hiçbirine gerek yok kuzum iç suyunu bol bol yeter ben genel oldum belden yaptirmadim baş ağrısı vs olmasın diye

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar