Sezaryenle doğan bebekler kolik mi oluyor?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Mama tarafından oluşturulan Sezaryenle doğan bebekler kolik mi oluyor? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,516 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Sezaryenle doğan bebekler kolik mi oluyor?
Konbuyu başlatan Mama
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll

Mama

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk çocuğum mecburi sezaryenle doğdu (normal doğum sancısı cektikten sonra acilma durunca sezaryene alindim) kizim 6 ay hep agladi kolik bir bebekti cok zorladi bizi. Sezaryenle dogan bebekler biraz huzursuz olurmus bu dogru mu? Sezaryenle dogum yapip sakin huzurlu bebegi olan var mi?

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Oğlumda sezaryanla doğdu öylesine sakin öylesine uysal bir çocuk görmedim hayatımda ne diş huzursuzluğu yaşattı ne uykusuzluk yaşattı kuzenim normal doğum yaptı bebeği annesinin kucağı hariç uykuya dalmıyor bıraktığın gibi de uyanıyormuş

Efsane1999

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk çocuğum mecburi sezaryenle doğdu (normal doğum sancısı cektikten sonra acilma durunca sezaryene alindim) kizim 6 ay hep agladi kolik bir bebekti cok zorladi bizi. Sezaryenle dogan bebekler biraz huzursuz olurmus bu dogru mu? Sezaryenle dogum yapip sakin huzurlu bebegi olan var mi?
Valla canım benim bende sezeryan oldum ama oglum öyle sakin öyle uysaldıki akşamlar uyandırıp yemek vermesem sabaha kadar uyurdu o kadar uysaldı ne dişi çıktıgında ne hastalandıgında aglayan bir bebek olmadı çok şükür🙏

Ayşenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk çocuğum mecburi sezaryenle doğdu (normal doğum sancısı cektikten sonra acilma durunca sezaryene alindim) kizim 6 ay hep agladi kolik bir bebekti cok zorladi bizi. Sezaryenle dogan bebekler biraz huzursuz olurmus bu dogru mu? Sezaryenle dogum yapip sakin huzurlu bebegi olan var mi
Canim bence hic alakasi yok benim ilk dogumumun sezeryanla oldu evde bebek oldugu anlasilmazdi bile o kadar sakindi kizim. Simdi ikinci sezeryanimi olacagim Rabbim izin verirse bakalim oğlum nasil olacak insallah oglumda ablasi gibi sakin olur.🙏

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Oğlumda sezaryanla doğdu öylesine sakin öylesine uysal bir çocuk görmedim hayatımda ne diş huzursuzluğu yaşattı ne uykusuzluk yaşattı kuzenim normal doğum yaptı bebeği annesinin kucağı hariç uykuya dalmıyor bıraktığın gibi de uyanıyormuş
Maşallah darısı başıma canım🧿🙏💕

Zynp

Kayıtlı Üye
rank
Kızım sezeryanla doğdu.Gayet sakin bebekti emdikten sonra gazini cikartirdim kendi kendine dalardi ne sallama ne kucak isterdi.Bence biraz yapı yada fıtrat ne derseniz onla alakalı.Genetige de bağlı olabilir. kizim olacak onunda bebekligi inşallah huzrlu gecer.Size de hayirli huzurlu mutlu bir bebek diliyorum.

Mama

Kayıtlı Üye
rank
Kızım sezeryanla doğdu.Gayet sakin bebekti emdikten sonra gazini cikartirdim kendi kendine dalardi ne sallama ne kucak isterdi.Bence biraz yapı yada fıtrat ne derseniz onla alakalı.Genetige de bağlı olabilir. kizim olacak onunda bebekligi inşallah huzrlu gecer.Size de hayirli huzurlu mutlu bir bebek diliyorum.
Maşallah ne mutlu size, ilk kizinizin burcu neydi burclarin karaktere etki ettigine inaniyorum da :)
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşaallah cok guzel rabbim boyle kolaylikla ikinciyi buyutmeyi nasip etsin bana. Oglanin burcu ne canım ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla canım benim bende sezeryan oldum ama oglum öyle sakin öyle uysaldıki akşamlar uyandırıp yemek vermesem sabaha kadar uyurdu o kadar uysaldı ne dişi çıktıgında ne hastalandıgında aglayan bir bebek olmadı çok şükür🙏
Yaa ne güzel maşaallah darisi basima...

Efsane1999

Kayıtlı Üye
rank
Sen Azerbaycanlımısın ?

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Oğlum sezeryanla doğdu erken doğdu ilk 40 gün evde bebek olduğu anlasilmiyordu daha sonra o kadar çok ağlıyordum ne gece ne gündüz susmazdi kolik zannettik ama alerjik olduğu için karın ağrıları olduğunu öğrendik eltim alt katimda oda sezeryanla doğum yaptı kızı oldu gece hiç uyanmadan uyurdu gün içinde de çok fazla aglamazdi her bebek farklı oluyor canım kimi kolik kimi gaz sancısı kimi dünyaya alışma ataptesinden dolayi ağlar rabbim sabir versin bütün annelere 🙏🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar