Sorum var Sezeryan bilgi

• Konbuyu başlatan Kizannesi
  • Toplam 7 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kizannesi tarafından oluşturulan Sezeryan bilgi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 708 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan bilgi
Konbuyu başlatan Kizannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar sezeryan dogum yapicam galiba da epidural anestezi komple uyuşturma mi spinal belden aşağısını hissedilmiyor mu sizce hangisi iyi
Epidural ile spinal benzer hemen hemen ben spinal oldum genel anesteziden korktuğum için çok rahat geçmişti. Düşünürsen sonrasında basın biraz yüksekte yat bol su iç ve Nescafe bitter çikolata yerden bı komplikasyon olmuyor canım aklında olsun

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sezeryan dogum yapicam galiba da epidural anestezi komple uyuşturma mi spinal belden aşağısını hissedilmiyor mu sizce hangisi iyi
Bende serzeryan doğum yapdim spinal oldu benim canım ama bişey hissetmedim belden uyustrmada anında hemen ayaklarını hissedemiyosn zatenn benim anında ayaklarımın canı gitti sadece dikerken cekistrmeyi hissediyorsun ama acı yok genel anazteziyi pek yapmiyolar bildiğim kadarıyla dokdorlar

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Spinal belden uyuşturma canım, ben çok memnun kaldım şimdi iki de aynı şekilde olcak doğumdan 5 saat sonra falan ayaklardaki uyuşukluk geçiyor kalkıp yürüyebiliyorsun. Bol kahve iç ve bitter çikolata ye baş ağrın olmasın

Epidural de sızıntı olabiliyor çok baş ağrısı yapıyor 3gün elimde sert kahve ile deli gibi gezdim. Spinal çok daha iyi. Ben spinal yapacaklar sandığım için uyuşturma şeklini sormamışım epidural pişmanlıktır spinal candır. Komple uyusturmayi tavsiye etmem doğum anina eşlik etmek çok güzel.
genel anesteziyi de zaten çoğu hastane yapmıyor artık sağlıklı olan belden asag ayrılmak çok zaman alıyor kardeşim genel olmuştu çok zorlandı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar