Sezeryan doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Melike_mlk tarafından oluşturulan Sezeryan doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 502 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Sezeryan doğum
Konbuyu başlatan Melike_mlk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı sabahlar arkadaşlar devlet sezeryan doğumu kaçıncı haftada yapiyo bilgisi olan 🤗🤗
Hayatım 38+1 ama senin keyfine göre yapmıyor haberin olsun hayatım mutlaka sezaryen doğum için sebepler istiyorlar bebek ters plesanta aşağıda annenin anı tansiyon düşüklüğü yada yükseliş haberin olsun canım

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bir sorun gördükleri taktirde devlet sezeryan yapıyor canım sorun yoksa normal doğum yaptırıyor

Melike_mlk

Kayıtlı Üye
rank
Hayatım 38+1 ama senin keyfine göre yapmıyor haberin olsun hayatım mutlaka sezaryen doğum için sebepler istiyorlar bebek ters plesanta aşağıda annenin anı tansiyon düşüklüğü yada yükseliş haberin olsun canım
Benim ikinci sezeryanim olacak zaten ilkini özelde 40. Haftada yapmışlardı bunu devlette düşünüyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bir sorun gördükleri taktirde devlet sezeryan yapıyor canım sorun yoksa normal doğum yaptırıyor
Evet biliyorum ikinci sezeryanim zaten ilkini kendi istegimle özelde yapmışlardı 40. Haftada

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Benim ikinci sezeryanim olacak zaten ilkini özelde 40. Haftada yapmışlardı bunu devlette düşünüyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet biliyorum ikinci sezeryanim zaten ilkini kendi istegimle özelde yapmışlardı 40. Haftada
Cnm risk yoksa 38.haftada dolunca kendi çalışma takvimine göre gün verir

Tüm sayfalar yüklendi.