Sorum var Sezeryan dogum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ebru berre tarafından oluşturulan Sezeryan dogum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 239 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan dogum
Konbuyu başlatan ebru berre
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Oglum 8.5 aylik bugun kan testi yaptim 5 haftalik hamileyim, istiyorduk zaten ama doktor sezeryan dogum zor olur.yaran henuz yeni felan dedi,korktum biraz,var mi ayni durumu yasiyan😪😣
Öncelikle gözün aydın kuzum Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin🙏🤲 Evet arası çok yakın ama bu şekil olup çok doğum yapan var inşallah hiçbir sorun çıkmadan yavrunun kucağına alırsın🤲🙏🌹

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Gözün aydın canım Allah'ım saglıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 💞🤲🏻

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Oglum 8.5 aylik bugun kan testi yaptim 5 haftalik hamileyim, istiyorduk zaten ama doktor sezeryan dogum zor olur.yaran henuz yeni felan dedi,korktum biraz,var mi ayni durumu yasiyan😪😣
Hiç bir şey olmaz canım allahın izni ile beniö yengem de bebeği 5 aylık ken mi ne hamişe kaldı oda erken doğum yaptı hemde sedaryan ile sadece haftadı büyüdükçe ağrısı biraz arttı ama doğumu da kolay oldu sıkıntı olmadı yani

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hayırlı olsun canım gözünü korkutma karnın büyüdükçe iç dikişlerin gerilir biraz ağrı yapar farklı bir sorun olmaz Allah'ın izniyle

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin İnşallah kuzum evet arası arası henüz çok kısa ama olsun Rabbim yardım eder inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar