Sezeryan dogum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AynurSenan tarafından oluşturulan Sezeryan dogum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,515 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan dogum
Konbuyu başlatan AynurSenan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kevser55

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Azerbaycandan sevgiler hepinize.sezeryan olan anneler benimle fikirlerni boluwe bilirlermi?cok heyecanlyam
İlk doğumum sezaryan oldu hiç endişe etme herşey çok güzel ilerliyor ben odaya çıktığımda bu muydu doğum böyleyse ben 10 tane doğururum demiştim 😅😅 Şaka bir yana anlattıkları kadar zor değil korkunç değil illaki ağrı sızı olabiliyor ama normal doğum yapanda ağrı sızı çekiyor sağlıkla kavuş canım 🤲😊

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
İlk doğumum sezaryan oldu hiç endişe etme herşey çok güzel ilerliyor ben odaya çıktığımda bu muydu doğum böyleyse ben 10 tane doğururum demiştim 😅😅 Şaka bir yana anlattıkları kadar zor değil korkunç değil illaki ağrı sızı olabiliyor ama normal doğum yapanda ağrı sızı çekiyor sağlıkla kavuş canım 🤲😊
Gerçekten bu konudaki bütün hislerimi yazmışsın kuzum sezeryan deyince insanlar o kadar çok korkutuyor ki doğum yaklaştıkça panik oluyor insan ister istemez ama bende sezeryan doğum yapmış biri olarak kesinlikle anlattıkları kadar zor olduğuna asla katılmıyorum

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Bende sezeryanla doğum yaptım ilk ayağa kalkarken biraz zorlandım ama ne kadar yurursen o kadar çabuk toparlaniyorsun Bir hafta sonra baya bı iyilesmistim kendi işimi kendim yapıyorum oğlumu kendim yikardim giydirirdim kimseden yardım almadım yemekti temizlikti hepsini yapmaya başlamıştım dünyaya bir can getirmek o kadar büyülü ki canının acısını pek hissetmiyorsun canım şimdi yine sezeryanla doğum yapicam hiç korkmuyorum biliyorum ki bir kaç gün sonra yine iyi olucak ve gecicek buttun acılar Allah'ım sağlıkla kucağına versin yavrunu

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Gerçekten bu konudaki bütün hislerimi yazmışsın kuzum sezeryan deyince insanlar o kadar çok korkutuyor ki doğum yaklaştıkça panik oluyor insan ister istemez ama bende sezeryan doğum yapmış biri olarak kesinlikle anlattıkları kadar zor olduğuna asla katılmıyorum
Aynen canım açıkçası bizim orda sezaryan olana yarım insan derler ama maşallah normal doğum yapan arkadaşım 40 gün yatakta yattı kimisi 15 gün ben anestezinin etkisi geçtiği gibi ayaklandım hamdolsun inşallah ikinci doğumum da bu kadar güzel geçer. Bir kilo kaldıramaz derler ben eve geldiğimin 3 günü temizlik yaptım belki eskiden lazerle dikiş falan yoktu iple olduğu için çok canları yanıyordu veya ağrılı oluyordu süreç ama şimdi eskisi gibi değil hatta avantajını bile var 😊🙏

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım açıkçası bizim orda sezaryan olana yarım insan derler ama maşallah normal doğum yapan arkadaşım 40 gün yatakta yattı kimisi 15 gün ben anestezinin etkisi geçtiği gibi ayaklandım hamdolsun inşallah ikinci doğumum da bu kadar güzel geçer. Bir kilo kaldıramaz derler ben eve geldiğimin 3 günü temizlik yaptım belki eskiden lazerle dikiş falan yoktu iple olduğu için çok canları yanıyordu veya ağrılı oluyordu süreç ama şimdi eskisi gibi değil hatta avantajını bile var 😊🙏
Sen bu gazla beni on tane doğuma gönderirsin

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Azerbaycandan sevgiler hepinize.sezeryan olan anneler benimle fikirlerni boluwe bilirlermi?cok heyecanlyam
Kuzum hiç korkma ve seni kırkutmalarına izin verme ben dogurrum beni sedyele getirdiler kalktım giyindim yürüdüm bilmedim 1 hafta sonra dügüne fçgşrtim halay başı oldum millet inanmadı sezeryan dogum yaptığıma inşallah 2 inciye hamileyim yine aynı olur

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
MaşaAllah kuzum inşaAllah sağlıkla kolaylıkla kucağına alırsın bebişini 🤲😍 dediğin gibi belkide lazer dikişten ötürü kolay geliyor bizlere bilmiyorum ama eminim kimiside bilerek yataktan çıkmıyor topuk kanı için sağlık ocağına gittiğimde ebe sen normal doğum mu yaptın dedi yooo sezeryan oldum dedim ee sen düzgün yürüyorsun paytak paytak yürürler normalde ahh ıhhh yaparak dedi çok gülmüştüm 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar