Sezeryan erken mi sizce

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elmas tarafından oluşturulan Sezeryan erken mi sizce başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,405 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan erken mi sizce
Konbuyu başlatan Elmas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Haşikio:)

Elmas

Kayıtlı Üye
rank
Doktoruma doğum ne zaman olur dedim bana 15 Temmuz gibi aliriz dedi. Ama bu uygulamanın hesabina gore doğum 28 Temmuz gorunuyor. Bayramda alamayiz dedi özel hastane. Acaba doktor bayrama plan mi yapti da bebeğimi erken alacak diye endişelendim. Sizce çok erken mi olur? Tam 38 oluyor o hafta çünkü.

Ftm

Kayıtlı Üye
rank
Doktoruma doğum ne zaman olur dedim bana 15 Temmuz gibi aliriz dedi. Ama bu uygulamanın hesabina gore doğum 28 Temmuz gorunuyor. Bayramda alamayiz dedi özel hastane. Acaba doktor bayrama plan mi yapti da bebeğimi erken alacak diye endişelendim. Sizce çok erken mi olur? Tam 38 oluyor o hafta çünkü.
Ben normal doğuma karra verdim, bebeğin gelişimi ve kilosu normal 38. Haftadaydım alalım demişti. İlk muayeneye gittiğimde aklımda doğum şeklim kesinleşmemişti, sezeryan olursam kaçıncı haftada alıyorsunuz diye sormuştum 39u beklerim demişti🤷‍♀️ gelişim ve kilosuna göre karar veriyor sanırım öyle anladım yani🤷‍♀️

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bisey soracam ya ben kizim donmedi sezaryan olmustum simdi bir daha hamileyim dr normal dogum yapmana engel yok dedi ama normal istemiyorum istege baglimi

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Keşke sancın ya da bir sikintin yoksa 40 a kadar beklese öyle sezaryen yapsa
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kizlar bisey soracam ya ben kizim donmedi sezaryan olmustum simdi bir daha hamileyim dr normal dogum yapmana engel yok dedi ama normal istemiyorum istege baglimi
İstemezsen yapmaz ama doktorun sana böyle birşey teklif etmesi ne güzel, biz ariyiz zor buluyoz böyle doktoru. Karar senin.

İstemezsen yapmaz ama doktorun sana böyle birşey teklif etmesi ne güzel, biz ariyiz zor buluyoz böyle doktoru. Karar senin.

Ş

Şirin

Guest
Benimde doktorum 38+3 tam ideal zaman dedi ondan sonrası bebeğe bişey katmiyor dedi.tabi benim erken haftalarda ciğer geliştirici iğne yapıldı ve bebeğin kilosu iyi

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Keşke sancın ya da bir sikintin yoksa 40 a kadar beklese öyle sezaryen yapsa

Benim bebegim donmemisti buda donmez gibi me geliyor o yuzden bide normal cok zor

SeHeR123

Kayıtlı Üye
rank
Ben 37 haftalik 4 günlüktü doğum yaptim

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebegim donmemisti buda donmez gibi me geliyor o yuzden bide normal cok zor

Benimde ilki sezaryen 2.yi normal istiyorum. Bende Sezaryenin zorluğundan korkuyorum ameliyat sonuçta inşallah sikintisiz normal bir doğum geçiririm acısı ağrısı olacak elbet. İlkinde de oldu son anda sezaryene girdim o yüzden sezaryen daha kötü diyorum.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar