Sezeryan korsesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde ozgul tarafından oluşturulan Sezeryan korsesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 572 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Sezeryan korsesi
Konbuyu başlatan ozgul
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan
Benim doktorum ikinci günü tak dedi ben cesaret edip takamadım ben bel korsesi taktim 3 aya kadar ondan sonra hiç birsryde takmadım
Ben şok 😂
Doğumdan sonra doktor odama geldi ilk sorduğum soru korse takabilirmiyim oldu😂😂😂
Doktorum da saçmalama ayşooo dedi😂😂😂
15 gün sonra kontrole gel dikislerine bakiyim ona göre tak derim dedi

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Ben şok 😂
Doğumdan sonra doktor odama geldi ilk sorduğum soru korse takabilirmiyim oldu😂😂😂
Doktorum da saçmalama ayşooo dedi😂😂😂
15 gün sonra kontrole gel dikislerine bakiyim ona göre tak derim dedi
🤣🤣valla benim doktorum ikinci gunu muhakkak tak dedi yoksa göbeğin gitmez dedi ilk ayaga kaldırdıkları zaman korse getir takalım dediler ebeler ben istemedim benim ki doktor niye böyle acela etti acep😊😊🤣

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Merhaba doğumdan sonra bir hafta sonra korse kullanabilirsin diyor Dr siz ne zaman kullandiniz
Bir hafta sonra kullandım bir iki gün anca taktım zaten bir daha da takmadım Çünkü dikişlerimde sorun vardı bir de kızım ameliyat oldu ama dediğim gibi bir hafta sonra kendini iyi hissettiği zaman takabilirsin

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Yapıştırma değil mi dikisler
Kuzum yapıştırma değildi sanırım Çünkü dikiş ipleri vardı bir de benim doğumum çok sıkıntılı geçti belki içeriden yapıştırmadır ama dış dikişler yapıştırma değildi iplikler vardı çünkü açılma yaptı ve kanama yaptı dikişlerim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar