Sezeryan olanlar baka bilirmi lutfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyatim tarafından oluşturulan Sezeryan olanlar baka bilirmi lutfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,719 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan olanlar baka bilirmi lutfen
Konbuyu başlatan Heyatim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yazgülü(semra)

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar sezeryan oldukdan sonra kusdunuzmu hic narkozu ben kusmadim eseblerim cok gergin nedendir bilmiyorum bebeyim uyumak bilmiyor deliricem agliyorum yuxusuzmu kaliyorum narkozumu kusmadim neden boyle oldum cok gergin cok stresliyim bildiyim kadariyla belden vurulan iyne kusulmur dimi ya onu qaytarmak lazimiydi bilmiyorum off bawim cartlayacak
Cnm bn belden uyuşturma ile sezerysn oldum kusmadim da doğumdan 3 gün sonra basım ağrıdı baya Nescafe iyi geldi kaç hlgin oldu doğum yapalı cnm

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bn belden uyuşturma ile sezerysn oldum kusmadim da doğumdan 3 gün sonra basım ağrıdı baya Nescafe iyi geldi kaç hlgin oldu doğum yapalı cnm
Oohoo canim 1 ay 4 gundur😐 ben gec kaldim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim belden iğneli idi kızımda ameliyat sırasında midem bulandı başım ağırdı sadce kusma yada başka bise olmadı ztn belli Bi saate geçtikten snra bol bol kahve iç dediler bende hiç bir etki olmadı
Iyu canim olmasinda

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar