Sezeryan olanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Aralık Anneleri kategorisinde Selinyilmaz tarafından oluşturulan Sezeryan olanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 778 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Aralık Anneleri
Konu Başlığı Sezeryan olanlar
Konbuyu başlatan Selinyilmaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Selinyilmaz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 4 ay bitti doğum yapalı geçen üşüttüm sanırım ayaklarımda çorap yoktu 2 gündür bacaklarım ara ara belim kasıklarım ağrıyor neden olabilir sezeryanla ilgisi var mıdır

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 4 ay bitti doğum yapalı geçen üşüttüm sanırım ayaklarımda çorap yoktu 2 gündür bacaklarım ara ara belim kasıklarım ağrıyor neden olabilir sezeryanla ilgisi var mıdır
Kuzum sezeryan doğum yapanlar kendilerine çok dikkat etmeleri gerekiyor benim annem de 9 sene önce sezeryan doğum yapmışti daha hala acısını çekiyor en ufak üşütme den mahvoluyor insan dikkat et kendine

Aysenaz ve aselin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım sezeryan sonrası iyileşmek zaman aliyo.bide vücudunda birçok şey değişime ugruyo.agrimayan yerlerin agriyo sizliyo.az bı usutmede sancın oluyo.daha çok yeni sayılır senin sezeryan da.ondandir.1.5 , 2 sene yi buluyo tam iyi olmak

Selinyilmaz

Kayıtlı Üye
rank
Canım sezeryan sonrası iyileşmek zaman aliyo.bide vücudunda birçok şey değişime ugruyo.agrimayan yerlerin agriyo sizliyo.az bı usutmede sancın oluyo.daha çok yeni sayılır senin sezeryan da.ondandir.1.5 , 2 sene yi buluyo tam iyi olmak
Nasıl sancı giriyor üşütmeden mi kaynaklı baldırlarım belim dışlıyor sanki cam silmiştim ayaklarımda çorap Yoktu üşüdüğünü fark edince çorap giydim sonra bu sızlama başladı 😞
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum sezeryan doğum yapanlar kendilerine çok dikkat etmeleri gerekiyor benim annem de 9 sene önce sezeryan doğum yapmışti daha hala acısını çekiyor en ufak üşütme den mahvoluyor insan dikkat et kendine
Bacaklarım sızlıyor yaa ayaklarıma çorap giymedim hava güzel diye sonra olan oldu bacaklarıma özellikle sonra bel arada kasık sezeryan yerine minik batma oluyor nadirde olsa normal demi benim hatam

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar