Sorum var Sezeryan oncesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde nara.mecid tarafından oluşturulan Sezeryan oncesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 49 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan oncesi
Konbuyu başlatan nara.mecid
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynepin annesi

nara.mecid

Kayıtlı Üye
rank
Selam kizlar onunuzdeki hafta sezeryana giricem inwAllah ilk gebeligim bu arada asiri heyecanliyim korkuyorum sezeryan sonrasi nasil oluyor bide ben baya kilo aldim tahminimce 30 kilo aldim bir yanda gobek sarkmasi icin endiseliyim ne yapicam nasil olucak bilmiyorum tek bildigim bebegim saglikli olsun siz nasil gecirdiniz sezeryani ? Tavsiyelerinize ihtiyacim var

Zeynepin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Selam kizlar onunuzdeki hafta sezeryana giricem inwAllah ilk gebeligim bu arada asiri heyecanliyim korkuyorum sezeryan sonrasi nasil oluyor bide ben baya kilo aldim tahminimce 30 kilo aldim bir yanda gobek sarkmasi icin endiseliyim ne yapicam nasil olucak bilmiyorum tek bildigim bebegim saglikli olsun siz nasil gecirdiniz sezeryani ? Tavsiyelerinize ihtiyacim var
Doğumdan bi kaç saat sonra seni ayağa kaldırıyorlar yürütüyorlar canım ben kızımıda sezeryan yapmıştım öyleydi nasip olursa ikincide sezeryan olucak daha çok gerçide

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar