Sorum var SEZERYAN SONRASI AŞIRI KANAMA

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SADECE ÖZLEM tarafından oluşturulan SEZERYAN SONRASI AŞIRI KANAMA başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 661 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı SEZERYAN SONRASI AŞIRI KANAMA
Konbuyu başlatan SADECE ÖZLEM
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sare ozmen

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
KIZLAR 12 GÜN OLDU SEZERYAN OLALI PAZARDAN BERİ AKINTIM BEYAZA BİLE DÖNMÜŞTÜ AKŞAM ÜSTÜ DE AŞIRI KANAMAM OLDU 10 DAKKADA PEDİ DEĞİŞTİRDİM SİZCE NORMAL Mİ VAR MI BİLGİSİ OLAN ŞUAN ACİLDEYİM KAFAM KARIŞIK YA
Bir fikrim yok ama 12 gün sonra öyle kanama olur mu ki🤔 adet bile olunmaz iyi yapmışsın hastaneye gitmekle bizede haber ver nedir ne değildir.

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Hiç sorma ya sezeryan psikokojimi bozdu ya bebeğimle ilgilenemiyorum bile hala anne olduğumu bile bilmiom ilk olmasına rağmen😥😥😥
Sıkma canını geçecek emin ol bir süre sonra çektiklerimiz bir anı olacak belkide acılarımızı unutacağız bile 🤗🤗🥰🙏🙏 ana odaklan yavrun yaninda sağlıklı bunu düşün öp kokla iyi gelecek sana 🤗🤗

KIZLAR 12 GÜN OLDU SEZERYAN OLALI PAZARDAN BERİ AKINTIM BEYAZA BİLE DÖNMÜŞTÜ AKŞAM ÜSTÜ DE AŞIRI KANAMAM OLDU 10 DAKKADA PEDİ DEĞİŞTİRDİM SİZCE NORMAL Mİ VAR MI BİLGİSİ OLAN ŞUAN ACİLDEYİM KAFAM KARIŞIK YA
Benim 40 gün boyunca kanamam oldu 2 gün boyunca gelmese ertesi gün parça şeklinde kanama geliyordu dr sordum normal süredesin demişti

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 16. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık avakado büyüklügünde.
Bacaklar daha gelişmiş ve bebeğin tekmeleri özellikle 2. gebeliği ve zayıf olanlarda hissedilebilir. 18-20 haftaya kadar bebek hareketleri hissedilmeyebilir. kafa daha kolay yukarı kalkar. Uterus simfiziz üstünden 4 parmak yukarıda hissedilir. bu
dönemde 3’lü veya 4’lü test yaptırılmalı (15-18 haftalar arası).
Bebeğinizin boyu yaklaşık 17 cm ağırlıgı 110 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar