Sezeryan sonrasi gebelik icin ne kadar beklenir ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kendimce tarafından oluşturulan Sezeryan sonrasi gebelik icin ne kadar beklenir ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,528 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan sonrasi gebelik icin ne kadar beklenir ?
Konbuyu başlatan Kendimce
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Seydaysr

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Doktorların önerdiği 2 yıl en az ama çoğu dinlemiyor veya sürpriz geliyor bir tanıdık doğum yaptı 40ından sonra hamile kalmış tekrar 😅

Kendimce

Kayıtlı Üye
rank
Benim kuzenim sezaryen sonrası 2. Doğumunu 1 buçuk yıl sonra yaptı sanırım yine 1 buçuk 2 yıl olmadan 3. Geliyor şimdi
1 sene yeterli o halde bilemedim ki rahim yirtilmasi vs oluyor diyorlar dikisler iyilesmiyormus kisa surede
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktorların önerdiği 2 yıl en az ama çoğu dinlemiyor veya sürpriz geliyor bir tanıdık doğum yaptı 40ından sonra hamile kalmış tekrar 😅
Sorun yasamadi mi ? Internette bir suru felaket yazisi var

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
1 sene yeterli o halde bilemedim ki rahim yirtilmasi vs oluyor diyorlar dikisler iyilesmiyormus kisa surede

Yok canım şükür yaşamadı ama yaraları taze olduğu için iyileşmesi hamilelik süreci zorlanmıştır ama illaki

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank

Canım benim doğumlar normal o yüzden çok bilgim yok ama kuzenim o şekilde doğum yaptı bi sorun olmadı en güzeli dra danışmak

Kendimce

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim doğumlar normal o yüzden çok bilgim yok ama kuzenim o şekilde doğum yaptı bi sorun olmadı en güzeli dra danışmak
Doktora sordum canim bugun kontrolum vardi. Çok sukur vucudum çabuk toparliyormus dikisler falan iyi rahim toparlanmis sizma kanama enfeksiyon yok dedi. 6 ay sonra kalabilirsin ama yine de kontrole gelmen lazim dedi. 3 ay sonra vitamin takviyesi baslayacak. 6.ayda tam karar verecek gebelige hazir olup olmadigima.

Yok canım şükür yaşamadı ama yaraları taze olduğu için iyileşmesi hamilelik süreci zorlanmıştır ama illaki
Zorlanmisti yeni cunki canim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar