Sezeryan sonrası rahim yapışması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sedapoyraz tarafından oluşturulan Sezeryan sonrası rahim yapışması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 577 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan sonrası rahim yapışması
Konbuyu başlatan Sedapoyraz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sedapoyraz

Sedapoyraz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar geçen hafta ikinci sezeryanim oldu ve doktor ameliyatımn zor geçtiğini 3. Çocuğu yapmamam gerektiğini söyledi üzüldüm. Sebebi ise rahimle mesanenin birbirine yapışmış olmasıymış ayırmış ve kan kaybetmişim. Tabi ben bişey anlamadım. Aranızda böyle olup tekrar doğum yapan var mı ?

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar geçen hafta ikinci sezeryanim oldu ve doktor ameliyatımn zor geçtiğini 3. Çocuğu yapmamam gerektiğini söyledi üzüldüm. Sebebi ise rahimle mesanenin birbirine yapışmış olmasıymış ayırmış ve kan kaybetmişim. Tabi ben bişey anlamadım. Aranızda böyle olup tekrar doğum yapan var mı ?
Canım benim doktor da içimin fazla yapışık olduğunu söylemişti 3.ye hamile kaldıktan sonra ve sezeryan ameliyatım tam 2 saat sürdü ameliyat dan sonra ellerim ayaklarım morardı damar yolunu falan zor açtılar kolumu nerdeyse 10 veya 15 yerden deliler çok zor du Rabbim kimse ye yaşatmasın o zor zamanlari

Sedapoyraz

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım senin ikinci sezeryanda yapışık falan dedi. Mi yoksa bunda mi oldu benimki yapisikmis düzeltmiş ayırmış yani rahime dikiş attm.dedi. 3 sene bekle dedi üçü de yapicaksan. Üçü yapmasamda olur ama insan kendini bı tuhaf hissediyor. Yapmak istesem ne olur. Elin ayagin neden morardı peki ben öyle bişey yaşamadım damar yolu sıkıntısı da yaşamadım

Sedapoyraz

Kayıtlı Üye
rank
Çok istediğimden değil ama insan bı tuhaf oluyor bişey olur mu olsa diye insan düşünüyor yapisikligi almış tekrar olur mu

Tüm sayfalar yüklendi.