Sezeryan yapan anneler yardimci olur musunuz?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elifelif26 tarafından oluşturulan Sezeryan yapan anneler yardimci olur musunuz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 358 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan yapan anneler yardimci olur musunuz?
Konbuyu başlatan Elifelif26
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Filiz068283

Elifelif26

Kayıtlı Üye
rank
Ben sezeryanla doğum yaptım 23 gün önce ağrım sızım kalmadı şükür dikislerimin üstünde sadece çizgi şeklinde kabuk bağladı çok ince bi şekilde ama sağ tarafimda yatıp kalkarken sanki birsey varmış gibi aciyor dikiş yerim sol tarafimda yok neden olur acaba ordan kesmeye başladığı icinmi olur ?

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Ben sezeryanla doğum yaptım 23 gün önce ağrım sızım kalmadı şükür dikislerimin üstünde sadece çizgi şeklinde kabuk bağladı çok ince bi şekilde ama sağ tarafimda yatıp kalkarken sanki birsey varmış gibi aciyor dikiş yerim sol tarafimda yok neden olur acaba ordan kesmeye başladığı icinmi olur ?
Canm merak etme üstten yapıştırma ama içten dikiş var ondandır benimde öyle olmuştu hatta dokunamıyordum sağ tarafıma şimdi ise morluk var orada dikişleri nasıl atıyorlar kimbilir geçer zamanla dikkat et kendini ve ayağını sıcak tut enfeksiyon kapma biraz üşüttüğünde çok aprı yapıyor geçmiş olsun☺

Elifelif26

Kayıtlı Üye
rank
Canm merak etme üstten yapıştırma ama içten dikiş var ondandır benimde öyle olmuştu hatta dokunamıyordum sağ tarafıma şimdi ise morluk var orada dikişleri nasıl atıyorlar kimbilir geçer zamanla dikkat et kendini ve ayağını sıcak tut enfeksiyon kapma biraz üşüttüğünde çok aprı yapıyor geçmiş olsun☺
Cok teşekkür ederim evet sanki hamur büzer gibi dikmişler Bende içimde biseymi kaldı diye korktum içimi rahatlattın çok teşekkür ederim 🥰🥰

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Canm merak etme üstten yapıştırma ama içten dikiş var ondandır benimde öyle olmuştu hatta dokunamıyordum sağ tarafıma şimdi ise morluk var orada dikişleri nasıl atıyorlar kimbilir geçer zamanla dikkat et kendini ve ayağını sıcak tut enfeksiyon kapma biraz üşüttüğünde çok aprı yapıyor

Cok teşekkür ederim evet sanki hamur büzer gibi dikmişler Bende içimde biseymi kaldı diye korktum içimi rahatlattın çok teşekkür ederim 🥰🥰
Rica ederim canım zamanla geçer😉😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar