Sezeryan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Mustafa nın annesi tarafından oluşturulan Sezeryan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 826 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Sezeryan
Konbuyu başlatan Mustafa nın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar sali ya ins evladima kavuşacam ama ilk sezeryanim oldugu icin cok korkuyorum kendimi kasıyorum ve kac gun yatarm szce
Allah'tan bir sıkıntı çıkmasa 2 gün yatar çıkarsın kuzum merak etme hiçte korkma cidden anlatılan kadar kötü değil hatta hiç değil bak ben 40 gün önce sezeryan ile doğum yaptım şükür direk narkoz etkisi geçer geçmez yürüdüm ettim hiç bir sıkıntım olmadı kendini sakın korkutma.. ben hep sıkıntı olmaz sen yaparsın diyerek motive ettim kendimi şükür hemen toparladım.senin de senden başka destekçi uok kendi kendini sezeryana sen hazırla o zaman göreceksin hiç bir ağrı sızı olmayacak.. rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻 dualarım şimdiden seninle Allah'ım bir avazda acısız ağrısız kurtarsın🤲🏻♥️

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Mustafa nın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Allah'tan bir sıkıntı çıkmasa 2 gün yatar çıkarsın kuzum merak etme hiçte korkma cidden anlatılan kadar kötü değil hatta hiç değil bak ben 40 gün önce sezeryan ile doğum yaptım şükür direk narkoz etkisi geçer geçmez yürüdüm ettim hiç bir sıkıntım olmadı kendini sakın korkutma.. ben hep sıkıntı olmaz sen yaparsın diyerek motive ettim kendimi şükür hemen toparladım.senin de senden başka destekçi uok kendi kendini sezeryana sen hazırla o zaman göreceksin hiç bir ağrı sızı olmayacak.. rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻 dualarım şimdiden seninle Allah'ım bir avazda acısız ağrısız kurtarsın🤲🏻♥️
Amin canm çok saolassn
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Güzel şeyler düşün aklına kötü şeyler getirme yarım saatlik iş Allahın izniyle 🥰 ben 1 gün yatıp çıktım. Sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah 🤗🤲
Amin ins canm dualrnda untma

Güzel şeyler düşün aklına kötü şeyler getirme yarım saatlik iş Allahın izniyle 🥰 ben 1 gün yatıp çıktım. Sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah 🤗🤲
Allah'ım yardımcın olsun canım hayırlısı ile sağlıkla gelsin inşallah 🥰
Amin canm ins darisi isteyenlere ins RABBIM saglikla kucagmza versn inş

Allah'ım yardımcın olsun canım hayırlısı ile sağlıkla gelsin inşallah 🥰
Rabbim kolaylık versin canım ins bünye kolay toparlanır stres yapma oluruna bırak düşünmemeye çalış. Sezaryen da 2 gün yatiriyorlar
Çok saolasn canm

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Amin canm çok saolassn