Sorum var Sezeryana giderken

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatma DÜKAR tarafından oluşturulan Sezeryana giderken başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 595 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryana giderken
Konbuyu başlatan Fatma DÜKAR
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar selam yarın sezeryana giricem yanınızda kıyafetlerden başka ne götürdünüz yani bardaktir kaşıktir lazım olacak veya olmayacak şeyler neler bide ameliyata girerken makyajlı mi girdiniz çıkınca mı yaptiniz
Makyaj düşünmedim en son düşündüğüm sey

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar selam yarın sezeryana giricem yanınızda kıyafetlerden başka ne götürdünüz yani bardaktir kaşıktir lazım olacak veya olmayacak şeyler neler bide ameliyata girerken makyajlı mi girdiniz çıkınca mı yaptiniz
Ben tabak kaşık çatal bardak götürmüştüm kuzum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canım ben özelde sezeryan oldum bardak vs götürmedim devlette veriyorlar mı bilmiyorum. Ameliyata giderken az makyajım vardı doktor problem etmedi. Çıkınca tazeledim 🤭

Fatma DÜKAR

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar