Sorum var Sezeryanda ihtiyaç olunan şey

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Havva.2412 tarafından oluşturulan Sezeryanda ihtiyaç olunan şey başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,919 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryanda ihtiyaç olunan şey
Konbuyu başlatan Havva.2412
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İdris bebek 🤗
A

Adsız anne adayı

Guest
Hasta bezi en lazım olan şeydi benim için sonra iki tane pijama lohusalık artık adına ne diyorsan çünkü benim ilk giydigimin dışına çıkmıştı sonra kahve kettle yi hastaneden temin etmiştik ona gerek olmadı iç çamaşırı lazım oldu sonra ameliyat sonrası çok usumustum millet yanarken ben titriyordum üstüme bı yelek almıştım oda işime yaramıştı sonradan bı terleme geliyo su gibi olmuştum bı kaç tane atlet de al sonrası bebek için gerekli olanlar tuvaletini çok yapıyo bebek bezini ihmal etme birde yatırdıkları için on tane al ben kullandm kızıma aklıma gelenler bunlar şimdiden çok geçmiş olsun sağlıkla al kucağına evladını ins 🤲

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Evet ameliyattan birgun sonra doktor muayene etmeye gelince syledi bizde gidip aldık ilk sezaryanimdada istemişlerdi bundada devlet bolge eğitim araştırma hastanesinde yptim ikisini de aynı yerde bizden istediler
Allah allah şaşırdım herhalde devlet diye öyle. İlk doğumum da sprey sıkmışlardı bant kullanmadılar ama ikinci doğumum 13 gün önce oldu pansuman yaptılar bant yapıştırdılar bizden istenmedi belki özel diyedir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar